• (bkz: the phantom of the opera) dan göz göre göre, kulak duya duya melodiler almış altına da itina ile söz-müzik çelik yazmış, atatürkçülük propagandalarını üstünde amerikan bayraklı t-shirtü ile yapmış benim gözümde hiç bir saygınlığı olmayan yine de yiğidi öldür hakkını yeme atasözünden yola çıkarak çello ve obua'yı çok güzel çalan bir zat işte.
 • 'artık devir değişti, e tabi çelik de değişti' dediinde içime su serpilir gibi olmuştu ama beterin beteri olduğunu ve ne kadar değişse de adam olamıyacağını anladım
 • son zamanlarda iice got gobek baglamis tahminimce sesi soylemeye calistii sarkilara yetmeyen ve burnunda et olan popcu.eski bi klibinde klipteki kizi ve karisiyla havuzda saclarini sallayip etrafa su sicratmalari beni yarmistir.
 • "anilarim sevgi dolu ne olur dinle sozlerimi bir firsat vueeeeeeeeaaarrrrr!!!!" liriklerinin anirilarak soylendigi sarkisini kral ekranlarinda izlerken eve giren insana "ne oluyo oglum kim o bagiran manyak gibi?" sorusunu sordurmus, sordurtan sarkici.okolo.
 • artık devir değişti e tabi çelikte değişti diyerek kanı beynime sıçratan üstüne üstlük ah cici kız cicili bicili giy diyince sen kendini bişeymi sandın şeklinde şarkı yapabilen gereksiz ölse üzülmeyeceğim zat...
 • yeni şarkısı var bunun böyle gayet gıygıyıyıyy hoş bi melodisi var aslında ama insan sözlerine dikkat etmedikçe çekilebilir ancak zira şöyle bir nakaratı var:
  al başını git bu evden
  görmesin gözüm
  usandım
  bıktım usandım dırdırından
  o köpeği de sakın unutma
  bana da böyle bağırma*
  (köpeğe falan kafayı takmış iyice delirmiş bu*)