şükela:  tümü | bugün soru sor
  • istanbul anadolu 8. sulh ceza hakimliği'nin selçuk çelik'in talebi üzerine verdiği 10.10.2018 tarih ve 2018/4108 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • (bkz: streisand etkisi)

yapmayın etmeyin abiler, bir meslektaşınız olarak uyarıyorum.
  • istenmeyecek şekilde ünlü olan hukuk bürosu..
  • sevilmeyen ünlülere, entry sildirme yaptırımı reklamı yapan hukuk bürosu.
  • ilk kez bir başlıktaki entry'lerin silinmesini doğru buldum.

adamlar ısrarla "orası bizim değil, alt komşumuzun" dediği halde ülkenin okumayan, okusa da anlamayan kesimi ısrarla bu büro hakkında imada bulunmaya devam ediyor.

hayır yani açıklamaya da gerek yok, zaten görüntü gayet açık, tabela üstte. dahası bölgeyi bilen birçok yazar da açıkladı durumu ama yok işte illa imada bulunulanacak.

büronun sahibi kim olursa olsun aynı şeyi yapar, sonuçta herkesin bir ismi, değerleri var. internet ortamında ne olduğunu anlamayan gerizekalılar yüzünden neden boş yere zarar görsün?
  • ayni kaderi paylastiklarindan dolayi kendilerine su parcayi armagan ediyorum:

eller ayirsabire
    yollar ayirsabire
    yillar ayirsabire
    biz ayrilamayiz
  • sözü geçen video ile hiçbir ilişkisi bulunmayan hukuk bürosu. bulunmuş olsaydı dahi ortada hiçbir suç unsuru yoktu.

sözlük artık bu tip başlıklar altında, haksız yere ve ısrarla, tekrar tekrar özel ve tüzel kişilerin itibarlarını zedeleyen yazarlara yaptırım uygulamalı. bu zevzekliğe müsaade edilmemeli.

bu tip başlıkların altında, insanlarla alay ederek, "unutturamazsınız ehehe" yazan ve fiil gerçek bir suç içermediği halde "şunu şunu yapmıştır hatırlatalım" diyenler var ya, umarım onlar da bir gün utanç duyacakları şekilde alay konusu edilir, ifşa olurlar da tıkalı empati kanalları açılır. siz gönlünüzü eğlendireceksiniz diye linç kültürüne meraklı bir toplumda insanların kazanmak için yıllarını verdikleri itibarları iki paralık mı olsun? saygılı, düşünceli ve izanlı olun lütfen.
  • ne yazıldığı yapıldığını bilmiyorum ama sildirdiniz ya şikayetvar da dolu dolu sövmüşler size , okuyan çeliklere kolaylık gelsin .
  • entrylerin silinmesi doğrudur. o yüzden hala goygoya devam etmenin anlamı yok. hala diyorum çünkü olayın sıcaklığıyla dönen goygoya bir nebze tamam ama * olayın sıcaklığı da geçmiş ve insanların rahatsız olduğu bir durumun üzerine üzerine gitmeye gerek yok. hiç alakaları olmayan bir olaydan dolayı rahatsızlık duydukları bir sıkıntı yaşıyorlar ve çözmeye çalışıyorlar. saygı duymak lazım çünkü insanların hayatları, isimleri, ekmek paraları söz konusu. her şeyin üzerine goygoy döndermek diye bir zorunluluk yok.