şükela:  tümü | bugün
  • "ne kadar duyarlı bir sanatçıyım: şehitlere rahmet ailelerine başsağlığı diledim ve konu çözüldü" mesajıyla instagram üzerinden paylaştığı video
    : https://www.instagram.com/p/blwggosa9fd/
  • anlamlı bir mesaja konu olan sitemdir.

fakat çıplak fotoğraflarını hatırladıkça işin ciddiyeti kayboluyor.
  • izlemedim ama bu çelik hayatımızın tam olarak neresinde? her olay sonrasında çelik'in söylediği şeyleri neden buralara taşıyoruz?

bu adam 90'larda hercai olarak kalsaydı, ya da günümüzde şarkıcı olarak. neden yorumcu, hakem gibi çıkıp çıkıp bir şeyler söylüyor. bizim için söylediklerinin önemi tam olarak nedir, biri bana açıklasın.

şöyle bir şey de vardı.

(bkz: celik eriscinin ikinci kez ciplak poz vermesi)
  • yine imaj değiştirmiş reyiz.
  • sanatçı riyakarlığını eleştiren sitemdir.

adamın çıplak poz vermiş olması bu saatten sonra eleştiri yapamayacağını gösterir tabi. eleştirisinde haklı olsa da, aslında haksızdır. çünkü çıplak poz verdi.

hatta eleştiri de yapmasın, video da çekmesin. çıplak poz verdi çünkü.

bu ülkede hayatını yitiren insanlara yalandan rahmet dileyip ilk fırsatta külliye davetine icabet eden karakter abideleri istediğini söyleyebilir. neden? çünkü çıplak poz vermediler. (tamam yarı çıplak klipleri falan var ama birden bire kapandılar, olsun o kadar yea.)

çıplak poz vermiş olmak dünya'nın en sefil karakterine sahip olmaktan daha beter bir şey zira.

bir daha video falan çekme çelik. çekeceksen de arka plana çamaşır leğeni falan koy, kitap koyma. allerji yapıyor..
  • adam ne güzel mesaj veriyor. bizim bildiğimiz bir gerçeği bilmeyenler için somutlaştırıyor. ama vatandaşımız geyik peşinde hala. şu videoyu leyla ile mecnun ekibi, tarkan, muslera vb. sözlükte tutulan kişiler yapsaydı entry'ler övgülerden geçilmezdi. doğru bir şeyi illa belirli kişiler belirtince mi doğru oluyor?
  • doğru bir sitemdir. halktan ve göreceği tepkilerden korkan sanatçıların bu kadar önemli olay sanki umurlarındaymış gibi yaptıkları açıklamaların ne kadar samimiyetsiz olduğunu demiştir. bunun böyle olduğunu zaten hepimiz biliyorduk ve suçun yine kendimizde olduğunuda biliyorduk. yeni kapıya katılmadı diye yerden yere vurulan sıla'yı unutmayın. bütün "ünlüler" bu durumdan korktuğundan böyle göstermelik açıklamalar yapıyor.