şükela:  tümü | bugün
 • yeni bir yazar, hoşgelmiş.
 • galatasaraylı başarısız troll. kapak yedikçe hazımsızlığı tavan yapmakta.
 • insanların nicklerinden aklınca karakter tahlili yapan başarısız troll. he anam he, ergenin önde gideniyim ben. bayrak tutanıyım. o değil de senin bu hazımsızlığını ne yapacağız, bilemedim.
 • özgürlükçü olduğumu yazdığım bir entryme "şov yapma amına kodumun yerinde iki fav için şov yapma" diye özel mesaj atmış eleman

  boş
 • aynı semtte büyüdüğümüz 15 yıllık arkadaşım. spor aşığı, müzik uzmanı, siyaset delisidir. sevdiği şeyleri tutkuyla savunur, bu onun yaşam tarzıdır. ayrıca çok değişik, alışılması zor ama samimi olduğu insanı gülmekten öldüren bir espri anlayışına sahiptir.

  2011 ve 2012 seneleri ikimizin de şimdiye kadar geçirdiği en güzel senelermiş. şu işe bakın ki aynı iki sene yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmedi bu arkadaşla. güne galatasaray maçı öncesi nevizade'de başlar, soluğu ali sami yen arena'da alır, akşam da cilalarımızla birlikte kendimizi beşiktaş'taki bekar evimize atardık. güzel günlerdi. şimdiyse attığı şarkı linkleri veya transfer haberleriyle sosyal ağlarda bir araya gelebiliyoruz. yine de, uzak da olsa böyle bir dosta sahip olduğum için kendimi şanslı addediyorum.
 • fake hesabımdır kapatılabilir.
 • fikirlerimi ekşi sözlük gibi bir platformda özgürce dile getirmemi engellemeye, fındık kadar beyniyle etrafa bilgi abidesi gibi görünmeye çalışan, zannedersem yetiştiği kültür, gördüğü öğrenim ve bulunduğu çevre itibariyle saygı, hoşgörü, anlayışlılık gibi kavramlar hakkında yeterince fikir edinememiş, insanları kolayca yaftalayan, hesabının 8 yaşındaki kuzeni tarafından ele geçirildiği ihtimalini de göz önünde bulundurarak çok dikkate almadığım, gerçekten kendisi kullanıyor olabilecek kadar da dikkate aldığım bir yazarımsı.

  (bkz: şakaysa da gerçekse de hiç komik değil)

  --- spoiler ---

  [http://hizliresim.com/gyonrl http://hizliresim.com/gyonrl]
  [http://hizliresim.com/gyonr2 http://hizliresim.com/gyonr2]
  [http://hizliresim.com/yr0y9a http://hizliresim.com/yr0y9a]

  --- spoiler ---

  edit: imla.
 • dm yoluyla küfür eden terbiyesiz biri.

  ek: daha ne konuştuğunu bile bilmeyen, küfür nedir bilmeyen, dm yoluyla hakaret ettikten sonra, doyamayıp, nick altımda hakaret eden, muhtemelen ergen bir yazar.

  http://imgur.com/wtw3awf

  http://imgur.com/fdyvdbm

  ek 2: hakarete doymayan ergen;

  http://imgur.com/hfff6uw

  ek 3: hakarete tehdit ekleyen yazar;

  http://imgur.com/qpwz0ji

  pişkinliğine nickaltımda devam eden yazar.

  http://imgur.com/xd3dtyq

  aciz bir ruh hastası olduğumu söyleyen, arada da itiraflarına devam eden yazar. intikam almalıymışım, bunu da özel mesajla yapmalıymışım. yazdıklarının capsini alıyorum ki, işine gelmeyince silmesin, herkes tanısın kendisini. hakkımda son kez yazdığını, ağladığımı söylüyor. bir yandan beni allah a havale edip, belamı diliyor. allah söyletiyor derler ya, aynen öyle durumda da, farkında değil hala. bakalım gerçekten son sataşması mı ? pek sanmıyorum ya.

  http://imgur.com/i5hq4fh

  bu şahısla özel yazışmam yoktur. sadece kendisinin bana attığı, cevap vermediğim tüm dm mesajlarını (hepsi hakaretli zaten) ve nickaltıma yazdığı entry lerinin capslerini yukarıda görebilirsiniz.

  son yazdığı, itiraf gibi entryler de de göreceğiniz üzere, bu şahsın kendi dünyasında argo konuşmak, dm den hakaret etmek doğaldır. daha önce tanımadığı, hiç yazışmadığı bir insanı doğrudan hedef alıp, mesaj atarak;

  " bir sikim yapmışsın gibi övüne övüne yazmak nedir? bari sus da adam sansınlar amına koyayım"

  demeyi çok normal kabul eden bir yazardır. bu yaptığının terbiyesizlik olduğunu nickaltında belirtince de, nefretini, küfürlerini esirgememiştir.

  kendisi haklıysa, kabul ediyorum, ben uçurulmalıyım ama ben haklıysam böyle küfürbaz, tehditkar, ısrarla sataşan bir şahsın ve benzerlerinin burada kalmasında fayda yoktur demekteyim.
 • yazarlara mesaj atıp küfür eden, ucuz biri. screenshotlarla sabit.

  (bkz: #55830224)
  (bkz: #55838829)
 • (bkz: uçar tekme)