şükela:  tümü | bugün
 • aslinda celiski diyince yok boyle bi$ii??? demesi olayi cok guzel acikliyordu ama dayanamadim.. yani var ki buradasiniz su anda ama yok boyle bi$i diyor sozluk ki iste bu bir celiski..
 • "seviyordum ama, ne yapalım.
  bir sabah uyandım ve
  saçlarımı kendi rengine boyadım."
 • mor ve otesisarkısı

  çelişkili bir düzlemde duygularıyla ortada,
  düşününce eski olmayan insanlarla
  parça parça,
  bir görünür bir kaybolur

  öykülerim hep bilmece,
  gözlerim maskara, özlemim durgun
  "belki bir gün.." deyince, teslim olunca ellerine,
  en yakınımda sen olunca

  ürkütücü bir rüya, ellerimden akıp gelen,
  şehvetinde saklı bezginliğim
  karanlıktan korkutan, gözlerinden ateş saçan
  son sözünde (saklı) sanki yalanların
 • radyomda şu dakka çalmak zorunda olduğum için çaldığım lakin hala şokunda olduğum tam manasıyla duygusal durumumu anlatmakta olan enteresan bi gülşen şarkısı..bu kadının bigün bi şarkısını beğeneceğim aslaa aklıma gelmezdi..ee işte mukadderat

  sözlerinide yaziim tam olsun cümle alem görsün ne haldeim.

  zaman öyle akip gitmis
  bir bakmisim sabah olmus
  farketmedim düsünmekten
  yanlisligi aramaktan

  nasil düzelir bu iliski
  sana olan askim tükenmisken
  beni mahvetti bu celiski
  ayrilmam lazim senden

  bilemiyorum becerebilecek miyim seni üzmeden bu isi
  sen de az cok farketmissindir bendeki degisikligi
  seni seviyormusum gibi rol yapmak bana yakismaz
  dilerim anlarsin umarim ayrilik sana cok koymaz

  ister ah et ister kin duy
  kendine göre haklisin
  adimi kötü an sonumu elinle yaz
  sen de bir gün anlarsin

  dilerim anlarsin umarim ayrilik sana cok koymaz
 • gülşen'in erol köse ile ilşkisi ortaya çıkıp da şirketten ayrılması nedeniyle klip gelmemiş yurtta aşk albümünün en güzel şarkısı.
 • düşüncelerin birbirine, peş peşe, çelme takma yarışı.
 • gülşen'i benim nazarımda gülşen yapan efsane parçasıdır.

  kimseye yaşatmayın yahu böyle çelişkiyi... herkes ana kuzusu be...
 • "çelişki seni öldürür. çelişki işkencedir. çelişki buz tutmuş bir göldür. çelişki buz tutmuş gölün çatladığı andır. çelişki, göldeki çatlağa saplanıp donmaya başlamandır. çelişki, yardım istemek için açtığın ağzına dolan sudur."

  (azil, hakan günday)
 • atm'den para çekmek için sıra beklerken, en öndeki adamın, parasını alıp kartını çıkarmadan gitmesi, arkasındaki adamın bunu farketmesi ama adamı uyarmaması, bir arkada ve son sırada bulunan sizin bunu farkedip ne yapacağınızı bilememeniz ve kartını unutan adam yavaşça uzaklaşmaktayken, farkettiğinizi anlayan öndeki adamın dönüp "sus" işareti yapması ve anlamlı bir bakış atması.
 • insan kimi zaman yahut hayatı boyunca davranışlarında ankara gibidir de tektir, heptir ve hiçbir karşıtlık-zıtlık barındırmadan yekpare çıkar karşınıza.. bütününü ve nasılını yakalamak kolaydır.. işte bu yüzden ankaralılar başka bir şehre kolay kolay alışamaz..

  insan kimi zaman yahut hayatı boyunca davranışlarında izmir gibidir de kendi içinde karşıtlık ve zıtlıklar barındırsa bile napıp edip yekpareliğine inandırır-ikna eder sizi.. ama bir karşı yakası hep mevcuttur ve ya kenardan dolanarak yahut bir araca binerek öte yakaya ulaşabilirsiniz.. işte bu yüzden izmirliler başka bir şehre kolay kolay alışamaz..

  insan kimi zaman yahut hayatı boyunca davranışlarında istanbul gibidir de ikiyakası bir araya gelmeden çelişki yığını olarak çıkar karşınıza.. zıtlık ve karşıtlık abidesi bu şehirde bir araca binmeden yahut köprü kullanmadan, hani bir taraftan vazgeçmeden, onu hepten karşınıza almadan öteye ulaşmak mümkün değildir.. ama istanbulu istanbul yapan da iki yakası, ortadan ayrılmışlığıdır.. işte bu yüzden istanbullular başka bir şehre kolay kolay alışamaz..