şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sabahlari klas fm'de o gunku gazeteleri okuyup yorumlayan, bana ilk dinleyiste cok ezik gelen ve fakat zamanla programinin muptelasi oldugum insan
 • sevdigimiz saydigimiz pek "stadyum" perver bir abimizdir. faik cetiner ile enteresan bir ikili olusturduklari soylenebilir.
 • 7 ekim 2004 istanbul yagmurunda nisantasi-1.levent arasini 3 saati askin bir surede alirken mahsur kaldigim takside programini dinlerken beni neselendiren spiker..gunun gazetelerinde recep tayyip erdogan'in ab ile ilgili olarak "5 kilit nokta var" deyisinden hareketle "istanbul'da da 5 kilit nokta var..biir..1.bogaz koprusu,iki...2.bogaz koprusu.uucc..dolmabahce...."gibi saymis,akabinde "isportacilar hersekilde imdadimiza kosuyorlar,bugun de araclarda mahsur kalip da cisi gelenler icin ordek satiyorlar" diye kopartmistir..
  sayesinde 3 saatlik zorunlu yolculuk gayet neseli gecmistir..
 • 13 aralık 2004 den beri 98.4 best fm de saat 6.30-9.00 arası yayında
  (bkz: gazoz ağacı)
 • sabahları yaptığı yayınlarda gayet neşeli ve espritüel olabilen ve fakat yayına bağlanan kişilere karşı ilk başta çok soğuk duran kişiliktir.şöyleki

  cem arslan : alo
  dinleyici :cem bey günaydın
  c.a : günaydın, buyrun!
  d : abi nasılsın ehe
  c.a iyiyim teşekkür ederim buyrun!
  d : abi ben hede hödö hakkında konuşacağıdım
  c.a : dinliyoruz efenim buyrun!

  diye devam eden bir konuşmaya her sabah şahit olabilirsiniz. buradaki "buyrun" kelimesi her duyduğumda "ne söyliyceksen söyle de çek git" çağrışımı yapmaktadır bende. ne zaman ki dinleyici damar bir konuya muhabbetle eğildi o zaman açılıyor cem abimiz. sonuçta kendi felsefesi, yayıncılık anlayışıdır, saygı duymak gerekir.. bunun yanında halkımız bu muameleyi seviyor olacak ki kendisini yılın en başarılı program sunucusu seçti. aynı halk yerel seçimlerde de birçok garip adam seçmişti daha öncede. bu nedenle buna da saygı duyuyor, kendisine başarılar diliyor ve vay efendim benim nihatıma diyoruz.
 • cem arslan aynı zamanda kanal 7 de "ev hapsi" diye yeni bir sitcomda oynuyor perşembe geceleri 21:00 de. (bkz: boyanmadığın bir fıstık i yeşil kalmıştı)
 • öyle kötü, öyle dallama yorumlar yapar; öyle saf muhalif tavırlara girer ki bu adam dinleyicide kötülemeye çalıştığı şeylere karşı sempati oluşur.

  "sürekli ve yalnızca hürriyet okursam nolur? nası bi insan olurum?" sorularının cevabı bu kişidedir.
 • sabahları serviste dinlemek zorunda kaldığım ve sabah'în erken saatlerinde başımın ağrımasına sebebiyet veren adam. şarkı desen şarkı dinlettirmiyor, hep araya giriyor, konuşsa boş boş konuşuyor. sayesinde dj'liğin çok basit yada gereksiz birşey olduğunu düşünmeye başladım. o kadar saçma ve gereksiz bir adam yani.
 • best fm de sabah programları yapan.. ailevi akdeniz ateşi hastalığı sebebiyle zaman zaman program yapamasa da komik olduğu kadar da ders verici nitelikte konuşan başarılı bir dj..
 • bu sabah 20 dakika kadar dinlediğim radyo şeysi. her ne kadar "fenerliyim ama diğer takımlara da saygılıyım" ayağı yapsada, eğer galatasaray şampiyon olursa ortasından çatlayacağını belli etmiş gizli fanatik.

  neticede bana ne cim bom dan fenerden. ama cordoba hakkında salakça, kendince komik imalarda bulundu. ben bunu daha akıllı sanıyordum. yazık, son yarım dakikada gol yemek için şike yapılabileceğine inananlardanmış. ben bugün bunu gördüm.