şükela:  tümü | bugün
  • sosyetik fotoğrafçı bennu gerede'nin kocası.

ama hala kocası mı onu bilmiyorum.
  • bennu gerede'nin hala kocası olan nadide parça. tarz olarak diğer büyükhanlılar ile* uzaktan yakından alakası yok. bana kalırsa bennu's best choice ever!

http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/…&p=2&rid=2368
  • ve beklenen son...bennu gerede ile olan extra ordinary evliliğini bitirmiş parça. o kadar masraf yapmaya, yok efendim goa'ya gitmeye, çocuklar rahatsız olmasın diye garsoniyer tutmaya gerek yoktu. bunlar zaten bal gibi biliniyordu.

neyse birazdan 41 pare top atışıyla bu hüzünlü günün anısına saygıda duracağız. bak bak hüzünden ağzım kulaklarıma denk düştü bak
  • bennu gerede ile yeniden evlenmeye karar vermişler. ben olsa bu şeyi bırakmazdım.
  • ceşitli kafa yapıcı maddeleri kullanan,hormon iğneleriyle o vucuda sahip olmuş..gece yürürken gölgesinden korkan..paranoyak şahıs..bennu geredeyle uyumlu bit çift oldukalarını düşünüyorum.ayrıca ayık oldukları zamanları merak ediyorum.
  • tarzını duruşunu çok sevdiğim adam. inanılmaz karizması var.* işleri de oldukça başarılı. kısmetse kitabını da okiyciim. bennu gerede ile çok yakıştırmıştım güzel güzel çocuklar filan, rüya gibilerdi. en son noldu bilmiyorum gerçi. ama adam karizmatik.
  • neci olduğuna hala karar veremediğim. ressam desen değil, fotoğrafçı desen değil. bence "sales and marketing mabager" olarak kalmalıymış.