şükela:  tümü | bugün
 • uzun yillar amerika'da ya$ami$ daha sonra turkiye'ye radyo kurmak icin gelen adam.fakat parasi yetmedigi icin power fm de cali$maya ba$layan adam.programina bir muddet sonra tuvalet temizleyicisi oldugu soylenen memduh'u cikaran adam.bir muddet sonra memduh'un yaninda ispanyolca bilen bir kizi programina cikaran adam.daha sonra programina panel dedigi bir taklit elemani(veya elemanlari) cikaran adam..
 • bu gunlerde trt de yeni bir yari$ma programi sunmaya ba$layacak olan adam..
 • ilk özel radyo zamanlarında bir klasik haline gelmişti şovu, ama zamanla kabak tadı verdi, ne kadar değişiklik yapmaya çalışsa da hala aynı...
 • artik eskisi kadar kaliteli programlar yapmasa bile (bir yeniligin olmadigini soyluyorum), cok guzel ve insanlarin agzina yapismis birtakim esprilerin de kaynagidir kendisi. fakat hicbir zaman "cem yilmaz esprisi bu ahaha" dedigimiz tarzda "cem ceminay esprisi bu" dememekteyiz. bir howard stern olmadan "amerikan" olmaya calismistir ve bunu da basarmistir.
 • trt'de yarışma sunan,demode saçlı,cingöz adam.(sunduğu yarışmanın adını bilmiyorum,2 kez seyrettim.)
  ikincisinde şöyle olaylar cereyan etti:
  altı yedi tane cevval arkadaş oturmuş izliyoduk bu güzelimsi yarışmayı ki aniden ceminay bi yarışmacıyı takdim edip,kendisine isminin manasını sordu.
  ismi "cesur meyva" olan kimse ne yanıt verdi,gülmekten hatırlamıyorken, bizi bitkisel hayata sokan bir diğer gelişme oldu:
  bi yarışmacıyı oturtuyolar koca bi ekranın önüne,bi sürü kelime geçiyo ordan,sorulan soruların yanıtları ordaki o bi sürü kelimenin içinde, güzel bi hafızan varsa işin kolaylaşıyo filan...
  soru:müzikte zamanı ölçmeye yarayan aletin adı nedir?
  cevap: "küçük prens"

  yahu orda bi sürü teknik terim var:yok hemoglobin, yok distribütör veya nebiliyim stopaj?!
  neden "küçük prens" i attın yarışmacı?
  neden bitirdin bizi? toksin enjekte ettin vücutlarımıza??
 • cem ceminay bunun gerçek ad diilmiş, sahne adıymş bu cem ceminay.
  hii ciddi mi. valla kıs, allah canımı alsın ööle, kendi sölediydi bir prooramda.

  (bkz: dedikodulu meyhane)
 • ceminay soyadını ikizler (gemini) burcu olduğu için almış bu insan. ama bir programda bundan utandığını, soranlara aslan burcuyum dediğini söyledi. yoksa kadınlar kaçıyormuş.
 • susmak nedir bilmeyen, beynin içine sıçan, çok kötü müzik çalan*, abuk subuk espiriler yapan power fm adamı.
 • bana baywatchdan emekli olup gobek baglamis artiz eskisi izlenimini veren dj, sunucu vs. ayrica sinan cetinin filmlerinden birisinde oynamis olmasi ihtimalinin yuksekliginden dolayi, (eger simdiye kadar oynamadiyisa bir gun mutlaka oynayacaktir) sifatlari arasina oyunculugu da eklemekte sakinca gormemekteyim.
 • 'ceminay'ın 'gemini'nin okunuşu olup olmadığını merak ettiren kişidir. öğrenince ne bok olacağı da ayrıca bir merak konusudur.