şükela:  tümü | bugün
 • kal bahçesinde açık tribünün önüne çizmiş olduğu bir yaşlı adam portresiyle duymuştum adını. penguen'e m. c. escher tribi imza atılmış, bol photoshop'lanmış karikatürleriyle füze gibi bir giriş yapmıştır. abisi komedyendir.
 • kıvırcık uzun saçları ile bonussimo kıvamında olabilen, çizimleri ve portfolyosu süper olan arkadaş... abisi de arkadaşımdır... neşeli çocuklar bunlar
 • (yamulmuyorsam 3 hafta önceki penguen'de) "otobüste omza yandakinin başının düşmesi" fenomenini darth vader'a uyarlamıştı... yerlere yuvarlanmış, çevremdeki herkese uzun zamandır bu kadar absürd ve komik bir şey görmediğimi söyleye söyleye bir hal olmuştum. daha sonra yayınlanan 3-4 karikatüründe de aynı kopuk tarzın devam ettiğini görünce inceden bir kıllanma, bir "kim lan bu cem?" durumu hasıl oldu - türk mizahı adına heyecanlandım lan resmen! derken bu başlığa rastladım ve gördüm ki olayın sorumlusu kırk yıllık arkadaşımın kardeşiymiş. bu işlere karşı çok yetenekli olduğu zaten bildiğim bir şey de beni bu kadar güldüren karikatürlerin sahibi olması iyice hoş bir tesadüf*. kendisinin dikkatle takip edilmesini salık veririm.

  haa abisi olacak dallama da ayrı bi dünyadır, ona hiç değinmiyorum bak.*
 • penguen'in yeni tat bulmadaki kabiliyetini gözümüze soktuğu ve pek güldüren insan..
  ilk başta birkaç süper karikatür atıp kaçacak, bir anlık ilhamın eseri birisi olarak kafamda canlanmışken artık ileride yerden yere vuracağını tahmin ettiğim birisi olarak görüyorum kendisini..
 • penguende kendi köşesi çıkmış olan çizer.
  her ne kadar umut sarıkayanın yerinde çıkmış olsa da çok sevindirmiştir.

  başı düşmüş darth vader karikatürü ofisteki masamı süslemektedir.

  etit: ayrıca 3 mayıs 2005te sözlükte kendisi hakkında yazılmış hiçbir şey yokmuş zavallımın. yeni yeni dolmaya başlamış.
  http://www.deviantart.com/view/18163102/
 • apayrı bir yetenek. böylesi milyonda bir gelir dünyaya. önünde saygı ile eğiliyorduk, penguen'de çıkmaya, tanınmaya başladı şimdi ayrı bir saygı duyuyoruz.
 • aynı zamanda bant'ta da illüstrasyonları yer almaktadır..
 • geçen haftalardaki "tavuklar odası" karikatürüyle yarmış insan. duvardaki "ben tavuğun kızarmışını severim, m. kemal atatürk" yazısıyla fonda "gıbak gubuk" diyerek ortada dolanan kravatlı tavuklar görünce dağıldım. gittikçe daha güzel oluyor bu adamın işleri..