şükela:  tümü | bugün soru sor
729 entry daha
  • ben bunun kadar boş konuşan, bu kadar itici bir adam tanımadım. yaptığı yorumlar aklın sınırlarını zorluyor. şu an fenerbahçe için istedikleri oyun planını sahaya yansıtamıyor diyor. ahahaha ulan bizim oyun planımız mı var. jailson'ın yokluğunu arıyor fener diyor. şaka gibi bir adam. takmış city'li david silva'ya, hangi mevkide oynadığı belli değil, her işi yapıyor diyor. örnek verdiği adamlara bak allah'ım yarabbim. gerçekten aşırı boş bir adam. futbolu mekanik bir iş zannediyor.
  • karşısında futbolumuzun asıl sorunlarını konuşamayacak sığlıkta biri olduğu zaman çileden çıkan yorumcu. serkan yetkin öyle mesela. ciddi algılama sorunu var serkan'da. ama hafta içi erdal hoş'un falan katıldığı bir programda izledim cem abi'yi, gayet sakindi. çünkü diğer konuklarda anlattığı şeyin bir karşılığı vardı. burada sanki duvara konuşuyor gibi adam. dönüp dolaşıp aynı salak konuları konuşmayı çok seviyoruz çünkü. cem dizdar' ın eleştirilecek yönleri de çok, ama eleştiren genelde üslubuna takılmış. ben de buna ayar oluyorum. adamın ne söylediğine baksana kardeşim, onun hiç mi ehemmiyeti yok? bıkmadınız mı yüzeysel, günlük konuşan yorumculardan? adam "ersun yanal'a düşman değilim, ama mesele kişilerle alakalı değil." diyor. rıdvan gibi "ali koç parayı bassın, nüfuzunu kullansın, conte'yi alsın." demediği için size hitap etmiyor söyledikleri. çünkü siz ona alışmışsınız. ne zaman sıkışsanız, biri gelsin, sihirli değnekle bizi kurtarsın. kafa böyle çalışıyor sizde. o zaman kulübün borcunu da sen öde madem. çünkü karar mercii aynı zamanda sorumluluk sahibi olandır. o zaman sorumluluğu üstlen ve öde borcu. konuşmayı biliyorsun. işi de sen yap.
1 entry daha