• farklı bir şey söyleyebilmek adına saçma sapan konuşmalar yapan bunu da devletin kanalında gerçekleştiren antipatik , cins , kıl yorumcu.
  • bu adamın hala burada gündem olması kadar saçma bir durum yok.
    yıllardır tek olumlu söylemi yok, kendisini ısrarla televizyona çıkartan trt‘ye de yazıklar olsun.
  • 2 gün önce fatih hocanın açıklamalarını art niyetle yorumlayıp hastalık derecesinde bir yorum yapmıştı.

çıkıp paşa paşa özür dileyip istifa etmen gerekir cem dizdar. hoca ligler tatil edilsin derken hoca “ligler dizayn ediliyor, gs gol atsa bunlar konuşulmayacaktı” gibi hastalıklı fikirlerinle insanları zehirledin, gündem değiştirdin. seni bir kere daha görmek istemiyoruz.

mutlu musun saçma fikirlerini trt’ de keyfince anlatabildiğin için? mutlu oldun mubu spor organizasyonlarında vakaları gördüğünde?

yazık...
  • karantina günlerinde izlediğim ve sevmeye başladığım yorumcu.

yanındaki arkadaş ile ne zaman açsam tartışma halinde buluyordum ikisini o yüzden antipatik gelmişti. ama en azından diğer yorumcuları gibi cahil değil. okuyor araştırıyor.
  • kemalettin tuğcu okuyarak büyümüş. şimdi taşlar yerine oturdu
  • kendim gibi konuşurken konu bütünlüğünü kaybeden gazeteci, futbol yorumcusu, tv programcısı vs. daldan dala atlamadan bir hususta rafine ve derinden metinsiz konuşabilmek hakikaten çok zordur. bunu tr'de en iyi yapan ilber hoca. eskiden süleyman demirel idi.

stephen king der ki: kendinizi rahatlıkla kaptırdığınız kolay okunan romanlar, çok zor yazılır.

yine de kendisini dinlemek keyifli.
  • hayır kendi halinde yaşasa sorun yok
    ya da özel televizyonlarda program yapsa yine sorun yok.
    ama değişik bir adamım numarasından bizim vergilerle
    devlet televizyonunda çalışmasın.
    bak gerçekten çok izleyenin varsa haydi bir cesaret
    bırak milletin vergisini yemeyi özel kanala geç.
    torpille oradasın,
    değilim diyorsan bu zor günlerde millet parası yeme.
    haydi, çok delikanlı beşiktaşlısın ya,
    bir duruş göster de görelim.
    şöyle pençeli falan.
    hak yiyen birisi sabah akşam devlet kanalında ahlak
    dersi veremez.
  • 10 lafından 9'u "ya ben onu söylemiyorum, ben başka bir şey söylüyorum" olan, sürekli kendini türk futbolu içinde farklı bir yerde görüp "ya ben kimsenin görmediğin görüyorum, ama bu karşımdaki adam anlamıyor" havasında takılmaya çalışan, ama fikirleri zaten günümüzdeki ortalama bir türk futbolsever kadar olan bir spor yorumcusudur.

serkan yetkin'in yerinde ben olsam her program yerin dibnie sokup çıkarırdım bu huysuz ihtiyarı. sonra da "ya ben başka şey söylüyorum" diyip için içinden sıyrılırdım*.
  • değişik bir yorumcu. yani iyi veya kötü diyemiyorum. bazı şeyleri çok doğru, bazıları ise çok yanlış. arası da çok yok. yani ya doğru söylüyor, ya yanlış. o yüzden değişik.
  • bende arada izliyorum bana yararlı olacak sözleriyle daha çok ilgileniyorum. yanlışları da olabilir sonuçta insan.

bu adam sinirli, huysuz, kavgacı diyenleri anlamıyorum. ülkenin büyük takımları milyar dolarlık borç batağında, kazma oyunculara en düşük 10 milyon tl maaş veriliyor. kendinin olmayan paraları saçarak başarı amaçlayan yöneticiler var. benim takımını seven gariban emekçimin, öğrencimin parasını yardım kampanyalarıyla çalan başkanlar var. vergi borçları silinsin diye devlet kapısında yatan sülükler var. ne gençlere yatırım var ne de avrupa'da başarı var. bu adam çoğu şeyin bilincinde ve her gün bu konuları konuşuyor. bunca sorunun içinde zaten sakin kalması saçma. bizlerin de sakin kalması saçma.
    ülkenin bir sorunu da bu. yaşanan sorunları, kötü olayları doğal karşılaması. taraftarlık gözleri kör etmiş.
hesabın var mı? giriş yap