şükela:  tümü | bugün
1552 entry daha
 • ölen kızın ailesinin "bizim için konu kapandı, öldüğüne inanıyoruz" deyip hemencecik konuyu kapatması....

  ölen kızın erkek kardeşinin aniden zenginleşip yurt dışına giderek ortadan kaybolması....

  öldüğüne inanan ağır salaktır. öldü diye kayda geçirip başka bir ülkede yeni kimlik çıkardılar; ölen kızın ailesine de yaşam boyu susma karşılığında çok büyük miktarda para verdiler.

  garipoğlu ailesinin dünyadaki masonlarla olan bağlantısı da biliniyor, garipoğlu ailesi'nin yaptığı ilginç nişan da biliniyor, uluslararası güçlere sahip oldukları da biliniyor.
 • şu orospu çocuğunu gündeme getirmeyin. ölü veya diri. adamın siniri bozuyor....
 • otopsisi, önceden alınan örneklerle getirilen cesedin dna örneklerinin kıyaslanması konusunda çok çok ayrıntılı bilgiye sahip olduğumdan öldüğüne emin olabilirsiniz..

  tüm bunları, adli tabiplerin tamamını aldatabilecek şekilde atlatacak, kızın ailesi, doktorlar, savcılar vs vs herkesi ihya edecek maddi durumları yok zaten garipoğlu ailesinin.
 • zaten 16 yaşında olduğundan dolayı az ceza almıştı ve cezasını yatsaydı bile şu an çoktan hapisten çıkacaktı. en azından bunu öldü gösterme karşılığı mağdur aileye hayat boyu refah sağlanmış ve iki taraf da mutlu. o yüzden kurcalamaya gerek yok.
 • (bkz: garipoğlu ailesi'nin yaptığı ilginç nişan) bundan güç alarak doya doya söylemek istiyorum cem garipoğlu'nun öldüğüne inanmıyorum.
 • --- spoiler ---
  ...kızın ailesi, doktorlar, savcılar vs vs herkesi ihya edecek maddi durumları yok zaten garipoğlu ailesinin.
  --- spoiler ---

  sırf bu entry bile insanı şüphelendirmektedir. garipoğlu ailesinin doktor savcı satın alacak maddi durumları yokmuş. insan hayret ediyor.
 • --- spoiler ---

  ..kızın ailesi, doktorlar, savcılar vs vs herkesi ihya edecek maddi durumları yok zaten garipoğlu ailesinin.
  --- spoiler ---

  den sonrasını okumadığım yorum. çocuğu 11 ay boyunca ataköy'ün göbeğinde bir apartman dairesinde saklayıp koca bir ilçenin emniyetini susturdular, bi tane hapishane müdürüyle bir adli tıpçıyı mı susturamayacaklar mk. fazladan para için torbacılık yapan adli tıp profesörleri gördü bu gözler.