şükela:  tümü | bugün
1566 entry daha
  • durup dururken aklıma düşen orospu çocuğu.
  • yedi yaşındaki halini bilirdim. her çocuk gibi bir çocuktu. insanlar hep kötü veya hep iyi olmuyor. bir an yaptıkları bir yanlış veya kötülük ömür boyu başlarına sorun yaratabiliyor. bu dünyada görülecek bir hesabı kalmadı, öbür dünya varsa o dünyada hesabını verecek. yoksa zaten kısa bir ömür sürdü, sanırım cezasını da çekti. kötü bir sondu. hırslarının cezasını çektiğini düşünüyorum. muhtemelen de bu hırslar eğitim ve gençlik hormonları yüzündendir. münevver için de ayrıca toprağı bol olsun demekten başka maalesef elimizden gelen bir şey yok. keşke ikisi için de böyle olmasaydı.
  • kendisi bu dünyada yaptıklarının cezasını çekmemiştir.

intihar ettiyse gerçekten, cezasını tamamlamadan gebermiştir.
  • iki oğul yetştiriyorum; bütün gayretim saygılı ve vicdanlı çocuklar, hayırlı evlatlar olması yönünde.. allah evladın da hayırlısını versin.
  • asla öldüğüne inanmadığım kişi. ölü süsü verilerek başka bir ülkede başka bir kimlikle yasadığına inanıyor kalbim.
  • öldüğüne inananların sayısı ölmediğine inananlardan azdır
  • bence şu an israil’de yaşıyor
  • netenyahu ile israil plajlarinda gunesleniyor
  • bu eleman cinayeti işledikten sonra denemedikleri numara kalmadı. içine başka ülkelerin, uçakların, firari durumların karıştığı kırk tane olay oldu. o nedenle kimse de öldüğüne inanmıyor.
  • google elinizin altında. adam 8 ekimde ölüyor, 11 ekimde defnediliyor, münevverin babası 28 ekimde mezarını açtırıp görmeden içim rahatlamaz diyor ama hala burda algı çekenler var. yok ebeveynleri görmüşte, yok o kadar insan görmüşte vs vs.