• şu orospu çocuğunu gündeme getirmeyin. ölü veya diri. adamın siniri bozuyor....
  • çalıştığı kuyumcuyu soyan çırak savcıya harçlığını verip evinde yatıyor da, bu mu mezarda yatacak? bırakın allah aşkına.

herkesin bir fiyatı vardır.
  • bu adamın intihar ettigine inananlar cinlere ve perilere de inanıyorlardır
  • cinlere ve perilere inanmama rağmen bu adamın intihar ettiğine inanmıyorum.
  • ben cinlere inanıyorum ama perilere ve bu adamın intihar ettiğine inanmıyorum, muhtemelen şuan çinden adına girilen entryleri okuyordur.
  • arkadaşlar zaten 2011 yılında 24 yıl ceza alıp infaz yasasına göre 13 yıl 10 ay yatacaktı. bu sürenin yarısını yattıktan sonra, ya şartlı salıverilecek veya ikide bir çıkan aflardan yararlanıp en fazla 2016'da çıkacaktı. o kadar zahmete niye girsinler. zaten münevver'in diğer katilleri çoktan cezaevinden çıktılar, elini koluna sallaya sallaya gezip davetlere katılıyorlar. katili kayırıp saklatan ise, kesinleşmiş cezasına rağmen cezaevini rüyasında bile görmedi.
  • ben cinlere ve perilere inanıyorum ama bu adamın intahar ettiğine inanmıyorum. (şaka şaka yazdığımın tam tersi)
  • şu anda yaşasaydı -belki de yaşıyor- mhp'nin istediği af teklifinden yararlanabilir miydi diye merak ettigim katil.
  • öldüğüne, hele ki böyle bir adamın intihar sebebiyle öldüğüne inanmıyorum.
    tanım: katildir. hem de en canavarından
  • zengin çocuklarının dünyada her türlü pisliği yapabileceğinin örneğidir...
hesabın var mı? giriş yap