şükela:  tümü | bugün
  • satranç tv adlı youtube kanalının sahibi.

nazmican ile birlikte takip edilebilir satranç içerik üreticilerinden biri.

değişik bir tarzı var. boş biri değil gibi duruyor. saçmalarsa editlerim.
  • şu an youtube'taki canlı yayınını takip ettiğim, satranç dostu youtuber. o şu an buraları dikizlerken bi selam çakayım istedim. canli yayın linki; (entry'nin girilmiş olduğu saatteki...)

https://youtu.be/rvjgvl2pehg
  • 1996 doğumlu 2000+ rating'i olan satranç oyuncusu. satranç tv adlı youtube kanalında güzel maç analizleri yapmakta. güzel maçları güzel de inceliyor. izlerken verdiği duygu bana şahsen geçiyor. boğaziçi'nde yönetim bilişim sistemleri okumakta. ben zeki insan severim. bu çocuğu da sevdim. çok iyi şeyler yapıp, çok güzel yerlere geleceğini düşünüyorum. ilerde testis'leri büyüyünce bu entrymi editlerim.
  • çok güzel anlatımlar yapan satranççı kişisi.
    severek izliyoruz.
    10 bin abonesi hayırlı olsun.
  • satranç tv an itibarı ile youtube'da canlı yayındadır. kanalı sayesinde satranca ilgi duymaya başladım.
    ancak bir önerim olacak boş yorum yapanları biraz fazla kafasına takıyor. halbuki tıkır tıkır rakipleri mat ederken sakince izlemesi daha keyifli. umarım kanalı daha da büyür ve canlı yayınlara devam eder.
  • içimdeki uyuyan devi uyandırmak üzere. yıllardır oynamadığım satrancı tekrar hatırlattı bana.

biraz ötelemeyi düşünüyorum bu sevdayı kısmetse şubat'tan sonra...

ayrıca at yarışı sunar gibi satranç maçı sunmasını da ayrı beğendim.
  • sırf kendisi yüzünden sabah akşam satranç oynuyorum. sevgilimle aram açıldı. bağımlılık yapıyor. kendisini hem muhabbet ederken hem de satranç oynarken izlemek çok keyifli. aynı zamanda kendisi de yazarmış. nikini bulana ödül verecek.
  • sınavlardı, iş stresiydi derken bıraktığım oyunu hatırlatan kişi.
    bıraktık ta kitap mı okuduk, dil mi öğrendik, yüksek kariyerimiz mi oldu?
    hayır mal mal harcadık zamanımızı.
    64 kareye gömülsem çok farklı bir hayatım olmazdı. belki de satrançta başarılı olup sevdiğim işi yapardım.
    şimdi bana kaybolan yıllarımı verseler tek bir söz söylemeye bile hakkım yok.
  • youtube'ta satranç tv adında bir kanalı vardır. çok düzgün içerik üretiyor. ayrıca önemli maçlar için canlı yayınlar da yapıyor. güzel yorumluyor hevesli anlatıyor. yolu açık olsun