şükela:  tümü | bugün
  • karikatür simsarları tarafından keşfedilmiş genç karikatürist. penguen yumurtalar bölümünde stajına devam ediyor, ara ara güzel karikatürleri çıkıyor. umut sarıkaya'dan selçuk erdem'e nice efsane hep bu arka sayfalardan yetişti. çok çalışırsa neden olmasın.
  • uzun zamandır görünmediği penguen'de bu hafta yine bir karikatürü bulunan çizer adayı.. gülümsetiyor..
  • şahane fikirleri var bu adamın. bir mini çakal kadar başarılı bulduğum sinemayı çok yanlış anlamış adam karakterini yaratmış olması da bunun göstergelerinden biri değil mi zaten?
  • uykusuz'un gelen kutusunda beni düşündüren şeyler isimli bir köşe çizen yazar. gerçekten çok sağlam çiziyor. en kısa zamanda uykusuz'un as kadrosunda formayı kapar diye düşünüyorum. ya da kapmalı diye düşünüyorum.
  • uykusuz'un gelen kutusu bölümünde arz-ı endam etmektedir. baya baya da iyi fikirler üretiyor. kısa süre sonra derginin kadrolularından biri olur gibime geliyor. hele anıl duman gibi vasat altı bir çizerden sonra...
  • orta okulda sıralara az çiziktirmemişti vaktiyle. çok keyifli, esprili okul/sıra arkadaşı, başarılı çizer.
  • bu haftadan itibaren penguen'de çizmeye başlamış, 2011 civarlarında uykusuz'daki amatör köşesinde takip ettiğimi hatırladığım çizer. amatörken bile baya iyi şeyler çiziyordu, penguen'de de aynı performansı gösterirse süper olur.
  • son zamanlarda keşfettiğim en iyi çizerlerden. başarılarının devamını diliyoruz.
  • cok da güldürmeye çalışmayan; iğneli göndermeler yapan, severek takip ettigim penguen çizeri.
    gordugum kadarıyla instagramda cok da alçakgönüllü, yani şu adının duyulmaya başladığı sıralar oldugu icin mi bilmiyorum da hep boyle kalır insallah.
    millet gülmezse gülmesin, ben gülüp eğleniyorum onun sayesinde ya illüstrasyon şaapan elleri altın tutsun.
  • takip ediyorum, burnuyla eski sevgili fotoğrafı layklayan karakterler çiziyor ve ben hepsine çok gülüyorum.