şükela:  tümü | bugün soru sor
  • adı rehber öğretmen olsa da, okulda pek yetkisi olmayan ya da yetki verilmeyen insandır. insandı ya da. siz doldukça gider ona konuşursunuz, samimiyseniz sizi dinlemek yanında bir de fikirlerini açıkça beyan eder ama maalesef okul sınırları içinde yapılacak birşey yoktur çoğu zaman. rehberlik servisinin okul tarafından içi boşaltmış, sadece adının bırakılmış olduğunun bir kanıtıdır.

    severiz kendisini, eğer gitmişse üzülürüz. okulda görünce yüzümüzü güldüren sayılı insanlardan biri olmuştur her zaman.
  • titri "yrd. doç. dr."dur artık.merak edenlere maltepe üniversitesi eğitim fakültesi akademik kadrosundadır. süper pinpon oynar.
  • yetiskin egitimi'nin asil mevzusunu cozmus hocadir. meydanlarda, siniflarda, insani yaklasimini hicbir ideolojiye yem etmiyordur. guzeller guzeli esiyle haksizliga karsi koyup, halden anliyordur. politik bilimkurgu sevdalisi, anarres gezegeni sakini cok da eyi cok da gozel bir hocamizdir. eyyorlamam bu kadar.
  • iaü pdr’nin biricik tatlı hocasıdır. derslerde farazi konuşmaya bayılır. sınıfın seviyesi orta/orta alt olduğu için genelde sınıf hocanın söylediklerini ciddiye alarak dehşete düşer. halbuki hoca adeta retorik takılıyordur. not konusunda biraz cömert olmadığını söyleyebiliriz. ama hakkı olana hakkını verir. meslek etiği konusunda acayip duyarlıdır, araştırma yöntemlerinin de babasıdır. ayrıca bölümün -bence- bel kemiğidir.