• çok üzüldüm
  • intihar etmesi sonucu ölüm haberini aldığım youtuber'dir
  • acayip üzmüştür. en çok da çocuklar üzülecek. çok sempatik adamdı. rahmetliyi hayata küstüren herkesin amk. başta da o ekibin.
  • cem korkmaz kim amk
  • bu kadar pozitif bir enerjiye sahip olup, bu kadar etrafına neşe saçan birinin intihar etmesi hem çok ilginç hem de ziyadesiyle üzücü. kendisini severdim. üzüldüm.
  • az önce intihar haberinin doğrulandığı ve hayatını kaybettiğini öğrendiğim son derece pozitif bir kişiliği olan oyuncu,sunucu ve youtuber.hayatın neler getireceğini bilmiyoruz maalesef.neler yaşadı da hayatına son verme noktasına geldi kim bilir.ailesine sabırlar dilerim.
  • oha diyorum kanalında arada denk geldiğim biriydi. adını bilmiyordum. üzüldüm. @yavuzselimyavuzer, instagram hesabı storysinde konu hakkında gayet açık ve net bir şekilde bildirmiş. allah ailesine sabır versin.

edit: @yavuzselimyavuzer cem korkmaz'ın arkadaşıdır. olayı ilk ağızdan duyun diye onun hesabının adını yazdım.
  • youtube'a giriyorum tesadüf. neymiş, oha diyorum film fragmanıymış. adamları tanıyorum az buçuk, filmin fragmanı oldukça kötü diyorum içimden, katlanamıyorum bile.
    sonra bu arkadaşın intihar haberi geliyor. zamanında çektiği videolar 5 milyon izlenmiş yap yap kanalında, sonra o sayılar, kendi deyimiyle karşılıklı kararla, başkalarının deyimiyle kovulunca 70 binlere düşüyor.
    bir küfür neticesinde oluyor her şey. bugün o filmin fragmanında "bu merdiven var ya bu merdiven" deyip osuruk şakası yapan insanlar, bir küfür neticesinde insanları işten kovdularsa onlara da yazıklar olsun, eğer bir yerde ağızlarından bir küfür çıkıyorsa kendilerinden utansınlar.

sosyal medyada kaplan olup bu çocuğa hakaret edenler, karşılık alınca adamı linç edenler şimdi kına yakabilir. eminim sokakta ödleğin tekisinizdir.

çocuk neden filmin vizyonuna iki gün kala canına kıydı? değmezdi güzel dostum. senin tek nefesin bile her şeyden kıymetliydi, herkesin nefesi ve yaşamı değerlidir.

seni anlıyorum. sokakta senin gibi haksızlığa uğramış milyonlarca insan var, keşke onlar gibi buna sırt çevirmeyi deneseydin.

bir evin bir çocuğu bu insan. acısı paylaşılmayacak bir anne feryadı duydu bu kulaklar. "işim iyiydi dedi" diyor bir anne ağlayarak.
  • black mirror un yaşandığını ölümüyle göstermiştir.
    instagramda en son gönderisinin altına gidip yorumlara bir bakın.
    şok olacaksınız.
    yazılanları okuyunca.
    o kadar iğrenç ki...
    herkes takipçi derdinde..
    herkes tık derdinde..
    ya da youtube'a bir arama yapın iki üç tık akacağım diye reklam paylaşanlar var intihar haberi yaptık çekiyorlar. haber diye giriyorsun reklam çıkıyor.

son gönderisi (midesi hassas olan yorumlara bakmasın) https://instagram.com/p/ba0tl-zfaxs/
  • bana hep hüzünlü gelirdi, en neşeli göründüğü zamanlarda bile, ölümüne çok üzüldüm.
hesabın var mı? giriş yap