• ailesine sabır diliyorum.
  • tanım: intihar etmiş oyuncu, youtuber, guzel ve neşeli insan.

ben özellikle melih'in story deki paylasimina takıldım. o kadar ruhsuz ve isteksiz yazmış ki insan acaba çok da üzülmedi mi bile diye düşünüyor.

benim tahminim ne gala ne film gösterimi ertelenir. youtube kanallarında onunla her çalışan arkadaşı 2 3 saniye konuşur bir kolaj yaparlar sonra herkes kaldığı yerden devam.
    not: tahminlerim umarım yanlış çıkar. ama ben yine mediacraft ailesinden ayrılan okaner ve hakan in kurduğu gözlüklü ve sakallı kanalından cem ile ilgili güzel bir video bekliyorum. onlar biraz daha vefalı insanlar gibi duruyor.

link editi: düşündüğüm gibi mediakraft ailesi çok daha basit bir şekilde 1.5 dk süren bir moviemaker videosu ile kendilerince "anma" yaparken gözlüklü ve sakallı kanalı tam da lafları yerine ulaştıran çok zor ama çok da güzel vefalı bir video hazırladı. ellerine sağlık. hepimizi tekrar başı sağolsun.

https://youtu.be/fobdaqni0no
  • https://hizliresim.com/zjmdrd

işte böyle de bir anası sikişmiş orospu evladı kitle var siktiğimin sosyal medyasında! ecdadınızın amına koyayım emi, gencecik bir insan ölmüş, bunlar takipçi derdinde. umarım en erken zamanda geberirsiniz!
  • araba çarpmışta ölmüş olsa bu kadar üzülmessiniz arkadaş. ben buna bir anlam veremiyorum. adamın kendi kararı, bu hayatı daha fazla yaşamamak istememiş ve sonlandırmış. yapmanız gereken şey üzülmek değil saygı duymaktır. nihayetinde ölümün ucu bir hiçlik olduğundan bugün ya da yarın hepimiz öleceğiz zaten, çok bir şey farketmemekte.
  • zerre haz etmezdim kendisinden.

sırf öldü diye adamın içeriklerini de övmeyin lütfen.
    klasik youtuber.size hiç bir şey katmayacak içerikleri 1-2 tık alsın diye türlü türlü saçmalıklarla ve yapmacık tepkiler ile çekip paylaşan yüzlercesinden biriydi.

ama ne olursa olsun kendine bunu yapmamalıydı.gerçekten üzüldüm.

ailesine sabırlar dilerim.
  • ''çok pozitif insandı, güleryüzlüydü'' diye yazıp intiharı yakıştıramayan insanları gördükçe gülesim geliyor. günümüzde artık bu travmatik depresyonlarda insanlar dışarı karşı her zaman pozitif görünürler ve etrafındakiler ne olduğunu anlayamaz o insan size içini açıp yardım istemedikçe... seçim yapmıştır ve saygı duyulasıdır. evet kim bilir içinde neler yaşamıştır ve bu acıdan kurtulmuştur. allah rahmet eylesin demek düşüyor biz kalanlara...
  • çok klasik olucak belki ama, sosyal medyanın azizliğine uğradı. bu akşam kimdir necidir diye baktım. pırıl pırıl, kıpır kıpır bir genç. yani ne gibi bir problemi olduğunu bilmiyorum tabi ki atıp tutmakta istemiyorum ama ne derdin vardı be kardeşim. intiharı kimseye yakıştıramıyorum özellikle böyle yüzlü arkadaşlara. gözlerinden mutluluk saçıyor. yazık olmuş.
  • videolarindan gordugum kadariyla sicak kanli birisiydi, mekani cennet olsun.
    neden intihar etmis bilen var mi?

alinti:

"oha diyorum kanalına hoş geldiniz, ben cem" diyen cem, meğersem g.o.r.a. filminde "komutan logar, bir cisim yaklaşıyor efendim" diyen elemanın oğluymuş. benziyorlar da he. (02.05.2015 19:31 (bkz: je suis perdu))

https://eksisozluk.com/entry/50987196
  • allah rahmet eylesin. merak ettiğim şeyler var ayrıca. ben rahmetliyi izleyerek youtube'da oha diyorum ile yapyap kanalını tanıdım. şimdiki üçlüyü o kadar tanımıyordum bile. açıkçası rahmetli gittikten sonra hiç izlememeye başladım.

merak ettiğim ise şimdi o üçlünün filmi çıkıyor ve adamlar instagram'dan cem için "eski çalışma arkadaşım" diye bahsediyor. lan sen bu noktadaysan "eski çalışma arkadaşım" dediğin çocuk sayesindedir. ne oldu ne bitti bilemem ama hiç mi hukuğunuz yok aranızda? youtube kanalını bu çocuk büyüttü resmen. kendi emekleriyle bu günlere geldi. bu çocuk olmasa sizin kıllı, kel suratınıza bakmazdı millet. melek gibi, sempatik çocuk var diye izliyorduk.

allah ailesine sabır versin. bir de "eski çalışma arkadaşlarına" akıl versin. bu çocuk sempatik olduğu için izleniyordu. en çok güvendiği, en çok yakın olduğu o insanlar kendisini tanımıyormuş gibi "eski çalışma arkadaşım" diye bahsedecek kadar umursamazlar. eminim adını bile anmadan gala yapıp, videolar çekmeye devam edeceklerdir. şimdiden facebook sayfası rahmet diledikten sonra komikli paylaşım yapmaya başlamış.

bu çocuğun hakkını veremediklerini düşünüyorum.
  • evet allah rahmet eğlesin ama aklımda hala prezervatife kola mentos koyduğu video kalacak
hesabın var mı? giriş yap