şükela:  tümü | bugün
  • allah günahlarını affetsin. genç yaşında ve gençler arasında bilinen biriydi. parasal sorunu yok görünüyor. ünlü de kabul edebileceğimiz biri. youtubeda yapyap ve oha diyorum kanallarında da sunucuydu. ki orada da en azından enerjik ve hareketli yapısı göze çarpıyordu. ne oldu da intihar etti anlamak mümkün değil. allah ailesine sabır versin.

düzeltme - imla
    düzeltme 2 - arkadaşlar başlığı ben açmadim "cem korkmaz'ın intihar etmesi" diye bir başlık acacakken bu başlık çıktı altta ona girdim sadece entry girilmemisti. ben de fazladan bir başlık açmamak için imlasini umursamadan yazdım. moderatörler bir düzeltsin bir zahmet.
  • vidolarındaki ses tonuna ve vucüt diline bakınca bu kadar enerjik ve hayat dolu bir insanı intihara sürüklüyen ne gibi bir buhran olabilir diye düşünmeden edemiyor insan. umarım aradığı huzura kavuşmuştur.
  • güzel işler yapıyordu, enerji dolu bir insandı. allah sevenlerine sabır versin.

http://www.hurriyet.com.tr/…z-intihar-etti-40630703
  • doğa için çal'da gayet neşeli görünen bir arkadaştı.
  • hayat çok garip.

youtubede gezinirken ara sıra trendler kısmında görürdüm bu adamı, merak edip girerdim. ulan bu adamdaki yaşama sevinci, enerjinin yarısı bende olsa neler yapmazdım diye düşünürdüm.

hayat gerçekten çok ilginç...
  • recep ivedik 4 de kendisini daha iyi tanıdık. bugün haberini alınca aklıma şu şarkı geldi dinlemenizi tavsiye ederimhasret direc-t
  • videolarını izlerken kendini aşırı derecede ön plana çıkarma çabası bana hep bir tatminsizliği olduğu hissini veriyordu. hep bir huzursuz hali var gibiydi ve abartılı hareketlerle bunu örtmeye çalıştığını hissettiriyordu.
  • bu ne kardeşim iskandinav ülkeleri gibi olduk , her gün birileri intihar ediyor, bu konunun gerçekten araştırılması lazım. recep ivedik 4 'te ilk defa izlemiştim , gayet sempatik bir kişiye benziyordu. allah rahmet etsin,sevenlerine sabırlar versin.
  • insanı intihara sürükleyen ruh halini anlamak zor gerçekten.daha önce böyle birşey düşünmediğim için bana yabancı bir duygu ama bu kadar enerjik ve hayat dolu gözüken bir insanın hayatına son verme kararı alması için psikojik olarak iyice zayıflamış hale geldiğini hayattan zevk alamamaya başladığını düşüyorum.öyledir ya,mutlu sandığımız insanların içinde neler olup bittiğini,nelerle mücadele ettiğini bilemiyoruz.intihar edenlerin sayısı artıyor ve bu çok ciddi bir sorun.nasıl aşılıcak bir fikrim yok ama üzülüyorum insanların yaşamak istememesine,mutlu olamamasına..