şükela:  tümü | bugün
  • gerçekte olmadığını düşündüğüm şahıs. yine şahsi kanaatim galip öztürk'ün tc simülasyonundaki yönettiği char'dır.
  • ekşişözlük gibi bir platformda adına entry yazılmamış olmasına çok şaşırdığım, hatta bu durumdan kıllandığım insan.
    (bkz: tskb)
    (bkz: petkim)
    (bkz: tukas)

google’da basit arama yapılsa bile neler neler çıkıyor.
  • kim bu adam petkim gibi bir hisseye tavan yaptırabiliyor. enteresan..
  • kendisini özetleyen görsel

tskb'de ekmeğini yedik reisin. ancak terste bıraktığını fena terste bırakır. girdiği kağıda tepeden girmemek lazım.
  • (bkz: spekülatör)
  • bir iki ay önce de ismini duymuştum fakat bugünki petkim kap'ından sonra harbiden kim lan bu adam dediğim kişi. tskb olanları gördükten sonra bu adamın girdiği hissede durasım kalmadı. pazartesiye kadar düşünüp son kararımı vereceğim.

bu arada benim anlamadığım herhangi bir yatırımcı 100 milyon tl ile bir hisseye girse adına ya da sahte bir adla ile kap çıkarabiliyor mu? bunu kap ile duyurmanın gereği var mı? sadece soruyorum.

edit: cevap veren arkadaşlara teşekkürler.
  • şimdiye kadar ekşi sözlükte başlığının açılmamasına çok şaşırdığım bir insan.

kendisine buradan tebriklerimi iletiyorum zira tüm borsa alemine çok güzel uygulamalı(kanırtmalı, acılı) dersler vermektedir.

türk borsasının yatırım aracı değil para kazanma aracı olduğunu tekrar tekrar bize hatırlatmıştır.

borsada yaptığı hareketler sebebi ile adama küfür eden tayfaya da anlam veremiyorum. çünkü adam illegal bir şey yapmıyor. elinde bulunan hatırı sayılır meblağ ile çükünü istediği tahtaya sokar, istediği tahtadan çıkarır...
  • koskoca tskb koskoca petkim bu adamın insafına kalmış diye konuşulan kişidir.

spk ne iş yapar acaba ? ya da koskoca genel müdürler, ceo'lar nasıl olurda bir çözüm bulmaz.
  • adamda bok gibi para var, evde canı sıkılıyor, petkim tahtasını kaldırıyım demiş, helal olsun, büyük cesaret, tskb ye benzemez.

reis okuyorsa teşekkür ediyorum, 1.54 den tskb ye atlamıştım, 2.15 de verdim, ekmeğini yediğim adamın hakkında kötü konuşmam..

petkim'e girecekler dikkatli olsun ama, çok para kaybetmezsiniz işler terse dönerse, ama petkim tahtasını götüremek kolay değil o kadar. fazla bir beklentiye girmeyin, yüzde 20 bırakırsa şükür namazı kılın.

izlemedeyiz.

cem reis 20 kilo kaldırırkken birden ağırlığı 50'ye çıkarmış, harbiden büyük cesaret. ortam buysa kral benim diyor. petkimi götürmek için nerden baksan 500 milyon -1 milyar tl arası cash para lazım.

bu arada bu adamın yaptığıu şey illegal değil, tskb 1 liraydı, ederi o değğildi, adam aldı 2 liraya götürdü, bir nevi market maker lık görevi yaptı. adam tskb yi ederi olan fiyata getirdi.
  • bist30un herifi resmen. girdiği hissede kar alıp çıkın yoksa o paranızı alabilir ytd