şükela:  tümü | bugün
  • kamu kredisiyle alınan sabah'ın avukatı ve ne tesadüf ki adalet bakanı'nın oğlu. ankara'daki bürosundan istanbul'daki sabah'ın hukuk işlerini yürütüyor cem bey.

http://www.radikal.com.tr/…13.08.2008&categoryid=98

(bkz: yandaş hukuk)

ak parti'nin açılımı adalet ve kalkınma idi değil mi?
    (bkz: görürsem söylerim)
  • koray candemir'in ekibine dahil olmasıyla tanıdığım; hem dünya tatlısı, hem de deli dehşet gitar çalıp mike einziger'e varis olabilecek, * sahne enerjisi şahane, güzel insan. bakmayın siz onun öyle şirin hallerine, hafif kafadan çatlaktır ama belli etmiyor işte.. *
    ayrıca albüm hazırlığında olduğu bir müzik grubu da var.
    (bkz: neva)
    umarım bir gün * çok iyi yerlere gelir.
  • sparta rotterdam altyapısında forma giyen 1997 doğumlu orta saha oyuncusu.
  • baroda birlik grubunun ankara barosu başkan adayı; istanbul üniversitesi hukuk fakültesi'nden mezun olduktan sonra, gazi üniversitesi hukuk fakültesi'nde idare hukuku yüksek lisansı yapmıştır.

baro başkanlığına seçilmesi halinde ankara barosu'nda yaşanacak birçok yeniliğin, diğer barolara da örnek olacağına eminim.
  • sanırsın bütün hukuk camiasının arkasında birleştiği ankara barosu başkan adayı. o dernek destekliyor bu dernek destekliyor diye sms yağıyor. ama bence avukatların çoğunun desteklemediği zamane prensi. ha bir de reklam yasağı yönetmeliği diye bir şey var "uyarayrum".
  • attığı sms'lerden yıldıran avukat, ankara barosu başkan adayı.
    yemin ederim 1000 oyum olsa 1 tanesini vermem. başkanlık uğruna etik ve mesleki sınırları zaten aştı da artık terbiye sınırını da aşıp tacize varıyor iş. ayıptır.
  • bir kere daha rahatsız ederse hakkında entry gireceğim dedim, etti. kendi kaşındı.

öncelikle metrolara falan astırdığı o fotoğrafa bakan, "aman cem bey, bu fotoğraf azıcık olmamış sanki" diyen bir birey yok mu etrafında ya hahha. hani ergenken misafirlerin yanında şımarılır da anne misafirlerin yanında "şunlar :) bi gitsin :) göstericem ben sana :)" diye bakış atar ya. ay işte aynısı askagsjakjfahs

ayrıca sanırım şen kardeşler ilköğretim okulu kızılay ve temizlik kolu da kendisini destekliyormuş, o yüzden hemen koşarak kendisine oy vermeliyim <3 yani ne kadar ilgilenmediğim güruh varsa "biz zart zurt ekibi olarak kendisini destekliyoruz ve çk mtlyz" içerikli mesaj atıyorlar. bana ne ulan bana ne?

bir diğer konu, yaptığım gözlem sonucu sanırım siyasetini genel olarak türban ve türban mağduriyeti üzerine oturtmuş durumda. ama bu siyaset yeterli olmazsa kafasına bir türban geçirip "türban çok süper laaaaaan" diye bağırabilir. bu durumda şansı daha çok artar. gerçekten.
    galiba dünyanın tüm sağcıları gibi imladan da pek haberleri yok. hangi kelime büyük harfle başlar falan biraz zorlamış anlaşılan.

eğer sağcıların imlasını geliştirme sözü verirse kendisine oy verebilirim. ahahaha şaka şaka. öyle bir şey bu topraklarda 30 yıl savaşları yaşanmadan mümkün değil :(
  • kendisine oğuz yılmaz'dan "gördün mü?" adlı türküyü hediye ettiğim eski aday.
  • her tarafı reklamlarlan doldurduydu ama seçilemedi :( reklam vermek nedir arkadaş billboard filan?