şükela:  tümü | bugün
 • haber spikerlerinin düştüğü hataya düşüyor ve sunumunu bağırarak yapıyor.
  dolayısıyla konuşarak detone oluyor. zaten mikrofonun var güzel kardeşim. sesini niye yoruyorsun.

  edit: kendisini acayip seviyor ve saygı duyuyorum. yanlış anlaşılmasın.
  bir de galiba dikkat ediyor gibi. burayı mı okudu nedir.

  sen devam et bu tarz programlara. hergün birkaç çiftçi seni dinlese, feyz alsa kâr kârdır.
 • gerek sunduğu seyahat programında, gerekse şimdi konuk olduğu medya kralı'nda kendisinin konuşmalarını kaçırmamak için gözümü ekrandan ayırmıyorum. çok çok çok tatlı ve doğal bir insan. çok seviyorum ben bu adamı laaaan!
  (bkz: kankam olur musun)
 • az önce,paris'i tanıttığı prıgramında
  "belki bu çocuk niye üstüne bir ceket giymiyor diyebilirsiniz"
  gibi bir tümce kurdu kendisi.
  çocukmuş,bilmiyordum ben.
 • fransa vizesi almanın kolay olduğunu söyledi aynı programda ayrıca...
 • içi dışı bir, yaşam sevgisi ve heyecanıyla dolu, çok zeki, çok renkli, aslen turizm okumuş, sonra hayalinin peşinden giderek başarılı bir haberci-programcı olmuş insandır. cem seymen kıvırtmaz, oyalamaz, yalan söylemez, aklındakini ve inandığını “pat” diye ortaya koyuverir. bu haliyle içten pazarlıklı, gizli gündemi olan ve kendine güvenmeyen insanların korkulu rüyasıdır diyebiliriz. oysa medya, en azından türk medyası, içi dışı bir, inandığını döneme göre kıvırtma ihtiyacı duymadan ifade eden habercileri, programcıları pek sevmiyor. belki bu yüzden cem seymen'e hakkettiği yeri hala ve inatla vermiyorlar. sanırım onun gibiler hakkettikleri yerlere geldikleri zaman, türkiye gerçekten insanların kaçıp kurtulmayı düşünmeden, güvenle, huzurla ve severek yaşadıkları bir ülke olmuş demek olacaktır.

  iddia ediyorum, dünyanın en eğlenceli insanlarından da biridir. onunla arkadaşlık seinfeld dizisinde yaşamak gibidir. hiçbirşey hakkında “herşeyi” didikler, hiçbirşey’den inanılmaz malzeme ve macera yaratır ve sık sık gülme komalarına girmenize sebep olabilir. yalnız bu zevkten faydalanmak için hakikaten içten pazarlıklı, gizli gündemci ve güvensiz olmamanız gerekir. bu özelliklerden birini tespit ettiği anda sistemin dışında kalırsınız. üstelik doğuştan gelen özelliği olan “sivri dillilik” bu tür durumlarda canınızı epey acıtabilir. kendisi bir gün arkadaşınız olursa size söylenecek tek şey “macera dünyasına hoşgeldin dostum, hazır mısın, ama gerçekten hazır mısın?” dır.
 • cnntürk internet sitesinden iş seyahati programlarını arada izlediğim abi. kendini yırtıyor resmen insanları gittiği ülkeye çekmek için. o kadar samimi ki. oraya gidebilmeniz, orada iş kurabilmeniz, orayla ticaret yapabilmeniz için aklına gelen her yolu söylüyor size. aman gideyim, gezeyim havasında değil programları. o samimiyeti hissedersiniz. hani sırf onu kırmamak için gidesiniz geliyor kenya'ya. kıskanılacak da iş yapıyor. ne diyelim? yeni programları bekliyoruz. gezsin, görsün, yediği içtiği onda kalsın, neler gördü bize anlatsın. belki bir iş fikri de bizde çıkar sayesinde.
 • "daha mutlu bir türkiye'de yaşamak istediğimi farkettim. ne yapabilirim sorusuna yanıt bulmak için adaylık başvurusu yaptım. umarım güzel bir ülke yaratmak isteyenlere bir nebze katkım olur. farkliliklari zenginlik olarak gören, emeğinin karşılığını alamayanların sesi olan, yoksulluğun kader olmadığını ve çözüm bulacağını söyleyen yeni bir chp var karşımızda. gençlere güvenen, iyi niyete inanan bir lider var artık. chp'den aday olurken bu değişimin samimiyetine yürekten inandım. hepimizin yolu açık olsun. " açıklamasıyla 12 haziran 2011 milletvekili genel seçimleri'nde istanbul 2. bölge'den milletvekilliğine talip olmuştur.
 • az önce seçim kampanyası turları kapsamında işlettiğim yere uğrayan uzun ve seviyeli bir sohbet sonucu çok güzel bir enerjisi olduğuna kanaat getirdiğim güzel insan.. yolu açık olsun seçimlerde zira böyle insanların hangi partiden aday olduğu önemsiz şahsıma göre..
 • kemal derviş hayranıymış. ama öyle böyle değil.

  cnn türk'de yayınlanan özel röportajında kemal derviş'e yapmadığı -ben iltifat diyeyim siz daha layığını deyin- kalmadı.
  "harikasınız kemal bey! sizi görmek gerçekten çok güzel kemal!".
 • şu sıralar para dedektifi adlı harika bir piyasa araştırma programı yapan adam.