226 entry daha
  • ekşide, tarım sektörüne ağırlık verme fikrinin cahillik olduğunu düşünen ekonomi ordinariuslarını rahatsız etmiştir. halbuki bu adamlar hollanda ve daha nice tarımla başlayıp sonrasında alıp götüren ülkeleri görmezden gelmektedirler. çünkü onlar ekonomi bilgini, cem seymen cahil. inşallah ben de o kadar cahil olurum

edit : aha da link. belki feyz alırsınız. ekonomi bilginleri sizi. http://www.cnnturk.com/…dedektifi-24-mayis-hollanda
  • twitter hesabı birileri tarafından ele geçirilmiş gazeteci-yazar. son 5-10 dakikadır garip garip tweetler atılıyor. sonu nereye varacak merakla bekliyorum.

hizliresim
  • twitter hesabı hacklenen ekonomist. şu an bilal erdoğan, ahmet davutoğlu ve binali yıldırım gibi siyasilere ait olduğu iddia edilen telefon numaraları paylaşılıyor.
  • an itibariyle twitter adresi bio'sunda "mr. durgut tarafından hacklenmiştir" yazmaktadır.
  • an itibariyle twitter adresi hacklenmiştir.
  • bende görünce şaşırdım. ama hesabını geri verecek birisi gibi şayet cem seymen'i hacklemek garip geldi
  • türkiye'de tarım yapmak hor görüldüğünden televizyon ekranlarında kendisini boşuna paralayan adam. bizde herkes şehirlerde yaşamak, ofis ortamında çalışmak ister. ziraat kakadır, köylülerin işidir.
342 entry daha
hesabın var mı? giriş yap