şükela:  tümü | bugün
 • siyasal istikrarsızlığın kol gezdiği, her yeni çıkan politikacının erdoğan tarafından itina ile harcandığı coğrafyada,
  bu dinsizin hakkından, imansız cem uzan gelir, gibime geliyor.

  https://www.habervakti.com/…-turkiye-yi-h84252.html
 • senelerdir dönüyor. başımız döndü.
 • tayyip buna fake atıp gelir gelmez içeri alırsa ne gülerim*
 • gel ulan gel. kurtar bizi şu badem bıyıklardan.
 • nihayet.
  aslinda bizim gibi denk getirdigini siken, uc kagida yatkin bir toplum icin cem uzan bicilmis kaftandi. adeta tencere kapaktik. uluslararasi arenada hakkimizi yedirmeyecek, hem kendini hem de milleti abad edecek adamdi. bunu goren elitler dincilerle birlik olup adami yiktilar. tabi cem uzan gibi halkin hakkini savunacak bagimsiz bir adam islerine gelmiyordu, o yuzden oncelikle siraya alip isini bitirdiler. ha sonrasinda dinciler de elitlerin isini bitirdiler o ayri.

  sonucta tepede birileri kaybetti birileri kazandi ama halk hep kaybeden oldu. cem uzan bu zinciri kirabilecek adamdi. eger dogruysa simdi nihayet halkiyla tam uyumlu, elin suriyelisi bilmemnesiyle ugrasmayacak sadece halkin ve kendi menfaatlerini dusunecek biriyle tekrar yirume sansimiz var demektir. turk halki kendi menfaatini dusunur dinciler gibi ummetci degildir, erdogan'a oy veren halk dunyadaki muslumanlarin koruyuculugunu ustlenme hevesinde degildir, herkesin akli var eli kolu tutuyor diger muslumanlar da kendilerini kurtarsin dusuncesindedir.
  kendimizi hic kandirmayalim turk halki calkalansa ortaya cikacak krema kesinlikle cem uzan olurdu. o yuzden bu uyumu onemsiyorum. umarim tekrar doner ve bu sefer basarili olur, hakkimizi ecnebilere yedirmez de halkin cebi para gorur.
 • “iki ay içinde ülkeme döneceğim” diye açıklamada bulunmuştur
 • kaynak

  cem uzan dönüyor mu?

  7 kasım perşembe günü habertürk nedir ne değildir programında bülent arınç, kendisine yöneltilen fetö'cü damadı hakkında soruya' ikinci ya da üçüncü' dalgada çıkar gibisinden bir cümle kurdu.. aynı arınç, hapisten çıkan nazlı ılıcak hakkında romantik ve onu acındıracak yorumlarla masum göstermeye çalıştı' 70 yaşında zindanarda' olan bir zavalli gibi lanse ederek elinizden gelse 70 yaşında zindanlara attığınız bir kadıncağızı asarsınınız siz'diye bir cümle kurdu, balyoz ergenekon döneminde devlet bağırsaklarımı temizliyor lafını 'ben o cümleyi birkaç darbeci komutan için söyledim, herkes de bilir onları, söylemeye gerek yok' gibisinden 'ortaya karışık' bir cümle kurdu. aynı arınç kendisine sıiuikast yapılacak iddiasıyla balyoz davasını açtıran fetöcülerin arınç! aynı arınç fetöcülerin anlatıldığı metastas kitabı sayfa 60'da fetöcülerin bir numaralo adamı olarak gösterilen arınç

  metastas kitabı sayfa 60'dan devam edeyim
  --- spoiler ---

  fetullahçıların 'bülent arınç'ın açıklamalarını kısa videolar şeklinde hazırlanıp youtube' dan, facebook'dan, twitter'dan, whatsapp'dan paylaşılarak tabana yayılmaya çalışılması' tavsiyesini haberleştiren olmadı!

  --- spoiler ---

  kısacası kendisinin tv programında bahsettiği birtakım darbeci komutanları kimse bilmiyor ama bülent arınç kim, cümle alem biliyor!

  arınç' ın 'uğur dindar' dan 'onu çok severim saygı duyarım' gibisinden bahsetmesini de şuraya bıraktıktan sonra gelelim diğer uğur dündar kılıklı bir gazetecinin uzanla yaptığı konuşma sonrası madyaya düşen bir habere..

  şimdi uzan dönüyormuş, sebahattin önkibarım güzellemelerle dolu röpörtajı sonrası sosyal medyada bir 'yoklama' yapıldı

  kim bu uzan? halka 'vay be amerikayı bile dolandırdı, işte vatan millet dostu' diye lanse edilse de 'yaptıklarının boyutları' nı anlamak açısından değerlendirilmesi gerektiği kanaatindeyim

  yani hızını alamayıp cümle alemi dolandıran bir adamdan bahsedelim mi?

  o uzan ki özel tv'lerin açılmasıyla kendine ait medyasıyla 'asıp kesen' istediğinde bir gecede bir insanın itibarını bitiren, istediğinde bir gecede ihya eden uzan! müzik kanalı kral tv'nin montaj studyosunda kumpas videosu montajlayanlar, sanat camiasını da eline alan, istediğini bir gecede çıkartan, istediğini bir gecede yerin dibine sokan!

  fakat hızını alamayıp amerikalara kadar uzanınca, bu sefer bir dur dediler.

  kendisi 'merkez sağ parti' kurarak siyasete de atılmış

  aslında kendisi siyasal sağ partilerin 'turnusol kağıdı' olarak görülmesi gerek bir şahıstır.

  o ki en gelişmiş ülkelerde bile eşine rastlanmayan, en çağdaş, en ileri hayatları yaşayıp halka din satanların, din üzerinden kendi siyasal ve politik emellerini gerçekleştirenlerin bir abidesi! millete bir hırka, kendileri helikopterle işe giderler!

  şimdi dönüyormuş, perinçekçiler bugün birkaç saat önce ibb çalışanlarının yanında eylem yapadursun, bir yandan da dolandırıcıları parlatmaya başlamışlar, uğur dündara arınca göre saygı duymalıyız, zaten fetö mücadelesi de bitmiş, ikinci, bilemedin üçüncü dalgada yani 'üç vakte kadar' fetö mücadelesi de biter demek, sözlerinden ben bunu anlamdım..başka? perinçekçiler uzanı parlatıyor..

  yani kısaca ülkenin durumu bu, 50 sene kemalist değerlere ayrı, cumhuriyetim tüm değerlerine ayrı her allahın günü büyük bir kin ve nefretle saldıranlar, 3 senede hapisten çıkıyor, arınç fetö hakkında üç vakte kadar bu iş bitecek diyor...yetmemiş olacak, amerika dahil cümlealemi dolandıran adam da geliyormuş

  ne diyeyim, bir sen eksiktin, eksik kalma, dön bari, hayırlı işler!

  dolandırıcısı konuşuyor, fetöcüsü konuşuyor, milyona milyon demiyor, kemalistler? analarından emdikleri süt burnundan geliyor... kaç suikastle arabası havaya uçuruluyor, kah üçü bir yere koyulup idam ediliyor...peki ülkenin ırzına mı geçtiniz? topkapıda anıtınızı dikiyorlar.

  devlet kör topal buraya kadar geldi, 'üçbeş vatansever kemalist varsın ölsün, biz hallederiz ne yapalım' diye diye buraya geldik ama 'bu saatten sonra' bu işin şakası kalmadı. artık kemalistlere 'ıskarta' gözüyle bakamazsınız, bakarsanız, ülkeyi yıkarlar, silindir gibi geçerler bu halkın üzerinden!
 • dinsizin hakkından imansız gelir. türkiye'ye böyle manyak bir adam lazım.

  en azından medeni adam.

  gel reis, oyum sana.