şükela:  tümü | bugün
  • reyizi pek sağlıklı görmediğim ropörtajdır. cem reyiz arda kural'a dönmüş.

https://www.facebook.com/…videos/10155823299848822/
  • " değişmeyen tek şey değişimin kendisidir. " sözünü hatırlatıp bize bir parça da olsa umut verdiğin için teşekkürler.
  • sürgündeki reis'e yaşadığı üzüntüden dolayı neler olmuş öyle, gözündeki ışık gitmiş. açıkçası ropörtajı üzülerek izledim.

ama ben onu; shakira'yı çağırıp karşısında göbek attırırken, karayiplerde yeni yatıyla gezerken cem boyner'le karşılaştığını anlatmasıyla hatırlayacağım. hafızamdaki cem uzan hep çakı gibi birisi olarak kalacak.
  • bbc gibi saygın bir kuruma gazeteci / röpotör alacaksın ve gidip peltek birini seçeceksin, diksiyon dersinden geçememiş adamı kamera karşısına çıkartacaksın... ilginç.

cem uzan'da da tozun etkisi var belli, gözleri maşallah velfecri okuyor. dövmesi olduğunu da bilmiyordum.
  • nokia, motorola sorusunu ne de güzel geçiştirdi. iyi siyasi olurmuş kendisinden.
  • "gözündeki ışık gitmiş" demiş biri, değil bence. tam tersi, fazla deli bakıyor. çakmak çakmak. korktum lan.
  • ağlamamak için kendimi zor tuttuğum röportajdır. meğer ne umutları varmış adamın. ama deneyimsizlikten hatalar yapmış
  • attan inip eşeğe binmenin en klas halini gösteren röportaj olmuştur.

memleketin yetiştirdiği en nitelikli dolandırıcılarından birinin gözlerinde samimi olarak pişmanlık ve çaresizliği görmemizi sağlamıştır. cem uzan, gözümde limitlerini zorlayan karakterdir. kendisine oldum olası saygı duymuşumdur. nitekim hayatı biraz daha genişten alabilse, muhtemelen şu anda kendi ülkesinde krallar gibi yaşamaya devam edebilirdi. fakat kitabında ezilmek yazmayan adamların kaderlerinde maalesef böyle düşüşler yaşanabiliyor.
  • üst akıl ve devleti yöneten derin yapılara atıflar dikkat çeken röportaj. kendisine izin çıkacak gibi konuştu. en sağlam delili kendisiyle yapılan röportaj mahalle arasında oynanan orta-kafa-gol kıvamındaydı. yoksa bu tehlikeli konuları açmazdı. son olarak 192 milyar dolar ne ulan.