• "sen şeytanın babasıysan ben beybabasıyım, kare babasıyım, ona göre.." sozu ile beni benden alan bir kasettir bu.. sabah sabah ya..
    "kare babasi" ne yahu?
    (bkz: karesi)
  • cem uzan'ın sözlük okuru olduğunu anlamamızı sağlayacak kasettir.

(ben... ben... bunları duydum sanki daha önce)
  • bize politikada yeni ufuklar açan kaset... ayni şekilde bir gün "cem uzan kofi annan kasedi"ni doğurabilecek kaset...
    kofi annan: kibrista, türkiyenin uygulamasinin mantıklı olacağını düşündüğümüz...
    cem uzan: bak kofi senin ananın a.... beton dökerim. baban bile s....... diye.
    kofi annan: nasıl ne dediniz cem bey?
    cem uzan: bırak bu şaşirmiş numaralarını kofi, piyasada olan birinin bunları duyması lazım.
    kofi annan: ama.. ne diyorsunuz siz?
    cem uzan: sen var ya kofi... sen sen birinci sınıf o.......sun.
    kofi annan: ne? nasıl böyle konuşursunuz? dokunulmazlığınız sizi birleşmiş milletler önünde korur mu sanıyorsunuz?
    cem uzan: bana bişey olmaz kofi, ben senden 3 misli kaşarım unuttun mu?
    kofi annan: laflarınızı kulağınız duymuyor sayın uzan, kendinize aşırı güveniyorsunuz, sonunuz kötü olacak.
    cem uzan: suratına ....... ........ güveniyorum
  • toplum olarak ne kadar cok anlayıssız oldugumuzu gostermıstır bu kaset. oysa cem uzan tam bir istanbul beyefendisi gibi rica ediyor. yeşim salkım da yok ben almiyim diyor.

hem ayrıca oyle degilse ne olmuş canım. yıllarca turk filmlerindeki "bırak o kızı" muhabbetinin esaa içeriğini de öğrenmiş olduk. hayat her dakika yeni bir şeyler öğretiyor bizlere.
    (bkz: tecavüz sonrası polyanna replikleri)
  • "biz bu adamı az daha başbakan yapacaktık ya!" tepkisi vermeme neden olmuş kopartan diyalog, küfür dağarcığıma yeni yaklaşımlar ekledi, sağolsun.
  • cem uzanın pazarlama harikasıdır. örnek teşkil etmiştir.
    (bkz: kufurcell)
  • yakisikli adam, hirsiz ama olsun baska memleketten çalip bize getirdi paralari, hem digerleri de çaliyordu gibi gerekçelerle bu adama oy verenlerin bir sekilde mazur gorecegi bir kasettir eminim.
    ben kendilerine birkaç öneri sunayim ki yerel seçimlerde falan oy verirken gerekçeleri de olsun
    - ayol sarkici degil mi alayi orospu bunalrin. kim bilir ne halt etmisti o yesim de bu adami bu hale getirmistir (ev hanimlari için)
    - kolay mi canim koskoca bir ailenin sorumlulugu var adamda. belli ki paralarini yemis o kadin da ondan boyle olmus (aile babalari için)
    - kim kufretmiyor ki aminakoyyim. adam alt tarafi birkaç laf etmis iste aminakoyyim. ne var aminakoyyim*(delikanli version)
  • yakında piyasaya çıkacak "ilyas atak gulben ergen sevisme kaseti*" dvd'sinin bonuslarından biri. pakette ayrıca imar bankası soruşturması kamera arkası görüntüleri de yer almaktaymış.
  • yeşim salkım'ın jackie brown soğukkanlılığıyla katıldığı çalışma.
  • yeşim salkım'ın konuşmayı kasede aldığı için mümkün olduğunca sakin olmaya çalıştığı konuşmadır. "sakin durayım iyice delirsin elimde koz olsun". öbürü içinse ne denir bilmem ki açmış önünü bir kere ...

(bkz: aşırtma vur üstümüze gelmesin)
hesabın var mı? giriş yap