şükela:  tümü | bugün
5006 entry daha
  • katıldığı erim özşen'le kısa yol'daki nostaljiye dair yorumları ile tekrar bendeki kredisi yükselmiştir (bendeki kredisinin yükselmesini coşkuyla kutluyor olmalı *). yani bir süredir filmlerinden dolayı mesafe koymuştum mizahıyla arama, fakat benzer şeyleri düşünüyor olmak, “ah ah o eskiler” geyiklerinden baymış birisi olarak yeni filmine gitme kararı aldım. şaka lan, zaten gidecektim de, bu düşünceleri taşıdığını bilmek güzel.
  • bazen insanların enteresan eleştirilerine maruz kalan komedyen. bu adamın başarısını tartışırken unutulmaması gereken bir nokta var. bu adam 90'lı yılların ortasından başlamak üzere 2000'li yılların başına doğru müthiş bir ivme yakalayarak kendini ispat etmiştir. günümüzde olduğu gibi instagram twitter vs gibi ünlü olma araç gereçleri yokken bunu başarmıştır. günümüzde kendini tanıtmak için yeri geliyor instagramda küfür ederek osurarak tokat atarak bile ünlü olunabiliyor ve ciddi paralar kazanıp film bile yapabiliyorken bu adam bu araçların hiçbiri yokken bunu başardı ve bence halen çok başarılı bir sanatçı. cem yılmaz eleştirilemez değildir. gayet de eleştirilebilir. cem yılmaz'ın her yaptığı doğru değildir o da yanlış yapar neden ? nedeni çok basit insan çünkü senin benim gibi. fakat adam yaşlanıyor, olgunlaşıyor diye eleştirmek kadar anlamsız bir hareket yok bence. hanginizin anası babası veya hanginiz bu olgunlaşma sürecini durdurabildi ? adam yaşlanıyor olgunlaşıyor ve yaptığı işler de ona göre değişebiliyor eskisi gibi olmayabilir yani tıpkı bizler gibi. bu son derece normal bir durum. cem yılmaz başarılı bir komedyendir, bizim ülkeden çıktığı ve ürünlerini bizlerle paylaştığı için şanslı olduğumuzu düşünüyorum.
438 entry daha