şükela:  tümü | bugün sorunsallar (6)
8324 entry daha
 • 46 yaşında fazla yağları olan kilolu bir amca olunca,30’lu yaşlarında vücudunda yağ bile olmayan bir kas yığınını kıskanıp kompleks yapmış,yetmemiş instagramda komiklikler yapmaya çalışmış.
 • son zamanlarda yarrak gibi filmler yapıyor olmasının yanında, insani olarak da giderek sevimsizleşmeye başlayan emekli komedyen.

  tüm medyanın istisnasız olarak sana salladığı bir dönemde, birlikte olduğun kadının eski sevgilisine son bi bomba patlatsın diye mikrofon uzatılmışken , adam edebini bozmadan orta yollu bir cevap veriyor. onca şeyin içinde bunu tiye almış olmak garip gerçekten; işin ilginç yanı komik falan da değil yani.

  birkaç yıl önce twitter'dan buna sallayan sosyal medya fenomeni meğer doğruyu söylüyormuş lan, herifle boşuna alay etmişiz swh

  edit: arkadaşlar en sondaki sosyal medya fenomeni arkadaşı bayağı soran olmuş ,yazarken nedense adını eklememişim. buyrunuz

  https://onedio.com/…zerine-twitter-tepkileri-469252

  (bkz: cem yılmaz'ın hakan hepcan'a verdiği tarihi ayar)
 • bu adama çamur atanlar sanırım gizli hayranları.
  adam gerçekten muhteşem bir değer.
  mizah ve espri yeteneğiyle doğmuştur. her izlediğinde yeni espriler keşfeder mi insan ya...
 • vay be. muhteşem bir değer ha? bu kadar mı düşük standartlarınız? bu kadar mı görmemişsiniz? bu kadar mı beklentisizsiniz hayattan ve insanlardan? bu kadar mı önünüze atılan her oltaya ve kemiğe tav oluyorsunuz? bu kadar mı acınası öğrenilmiş çaresizliğiniz, bu içinde bulunduğunuz ortadoğu bataklığında? demek cem yılmaz muhteşem bir değer ha? vay amk, allahtan muhteşem değerler gördük de gülüp geçiyoruz. yazık size diyeceğim ama aslında müstahak. hatta fazla bile cem yılmaz size.
 • kerem bursin'in ayak serce parmagi bile kendisinin butununden daha cekicidir.

  allah askina amca tip yok s.k yok boy yok ne var lan it derler adama. eski turkiye artigi bir yaslidir.
 • kurt kocayınca köpeklerin maskarası olurmuş... diren cem.
 • kerem bürsin e yapmış olduğu hareketi başkası yapsa kendi stand up gösterisinde dalga geçer milletin diline pelesenk olacak espriler bulurdu.
  ama kendi başına gelince iş başka. her türlü agresyonu gösterme hakkı görüyor kendinde. kerem bürsini de takdir ediyorum ayrıca adam gayet medeni şekilde mutlu olsunlar demiş soru sorulunca. sanki işi gücü yok cem yılmaz ve eski sevgilisini mi merak edicek adam. bitmiş gitmiş ilişki. ama cem yılmaz bu ergen tribinden farksız davranışıyla değer kaybetti bende. yakıştıramadım hiç. onun da umurunda değil diyeceksiniz ama bence bir süredir çok yıprandı ve umurunda. olmasa kereme bunu demezdi.
 • eskinden çok fazla komedyen yoktu bu yüzden bu adam aradan sıyrıldı gitti. eğer sadri alışık gibi, kemal sunal gibi adamlar yaşasaydı cem yılmaz diye biri olmazdı. şimdi komedyenlerin sayısı çoğaldı. cem yılmaz artık eski kalitesinde değil. o çok güvendiği ve üstüne şakalar yaptığı koltuk altında kaymaya başladı.
 • hayallerimizi yaşayan adam. beline kuvvet abi
 • kadınların kastan değil zekadan etkilendiğini ispat eden komedyen.
  yıllardır am düşürmek uğruna spor salonlarından çıkmayan meriçlerin iflahını siktin be usta. (:
454 entry daha