şükela:  tümü | bugün sorunsallar (6)
  • samimi ve ulkesinin derdiyle dertlenen, isyan etmemek ve siyasileri elestirmemek icin kendisini tutan bir unlu.

bence de dogrusunu yapiyor. hocam siz sakinliginizi kaybetmeyin. cocuklar icin cok dogru bir oneride bulundunuz ama ulke yanlis ulke.

siz su an kimsenin hedefine girmeden calismalarinizi gerceklestirin. senaryo da filmleriniz de bence cok cok iyi. her bir sahnenin uzerinde cok calisildigi hissediliyor.

sonuc olarak;

ulkenin egitim ve ıq seviyesi dusdukce cem yilmaz daha fazla susacak konusmayacaktir. bu da dogrusudur.
  • iq seviyesi epeyce yüksek olduğundan, normal insanlar tarafından sürekli linç edilen günümüz komedyeni.
  • tek derdi para olup, başka hiçbir şeyi umursamayan adam. gram değeri yok gözümde. hırsız olduğu tescillenmiş insanlara yardım çağrısı yapması bu hareketin sadece pr amaçlı olduğunu açıkça gösteriyor. isterse dünyanın en zeki, en komik adamı olsun; kişiliksizse hiçbir önemi yok diğer özelliklerinin.
  • ne zaman halk arasına karıştığını görsek somurtarak pis fakirler bakışı atıyor. bu kibir bitirdi kendisini.
  • (bkz: peter sellers)
  • para için herşeyi yapabileceğini hepsiburada reklamında kanıtlamış veteran standupçı.

not: cem yılmaz'a inanıp "beğenmezsem iade ederim" diye hepsiburadadan birşey almayın sakın. ürün iade etmek için kutusunu kesinlikle açmamış olmak, ürüne 5 metreden fazla yaklaşmamış olmak, ürünün yanında küfür etmemiş olmak ve kpssden 90 üzeri pual almış olmak gerekiyor.
  • halil söyletmez'in atanmış hali. benim anlamadığım şener şen gibi bir sanat abidesi nasıl bu herif ile aynı filmde oynamış. insanın hafsalası almıyor.
  • sivilceli ergenlerin, youtube çöplüğünün yarı ünlüleriyle bir tuttuğu, efsanedir.
  • gösterisinde yaptığı fıtık esprilerindeki detayların hepsini fıtık sahibi olunca daha iyi anlıyorsunuz. aileniz dahil çevrenizdeki herkesin bir fıtık eksperi olduğunu anlıyor, fıtığın tedavisiyle ilgili yüzde 99.9'u sallamasyon çok acayip türlü bilgiler ediniyorsunuz. bi süre sonra cahillikle baş edemeyip konu ile ilgili konuşmaktan kaçınıyosunuz. seni şu an daha iyi anlıyorum. o fıtıkların ben hamısına koyim.
  • sahiden merak ediyorum, hangi magazin programına denk gelsem bu adamın muhabirlere yaptığı afra tafra muamelesini, saygısız tavırları görmekten bıkan bir tek ben miyim?

ya milyon tane yol var o muhabire şu an uygun değilim demeyi anlatmanın ama bu arkadaş ısrarla insanları azarlıyor, yok sayıyor. bu neyin kibiri birader senin o insanlardan farkın ne? bir de yanında çocuğu oluyor bu hareketleri yaparken.

ya lanet olsun şu sisteme ki eminim o muhabirler istemeye istemeye gitmek zorunda kalıyor bu adamın kapısına ve ukala tavırları görüp geri dönüyorlar. bakın arkadaşlar artık bir duruşunuzu koyun gitmeyin kapısına.

muhabirlere ( normal vatandaşla diaolog halinde gördüğümüz tek meslek grubuna) yaptığı saygısız hareketlerini gördükçe en basitinden şu an reklamları döndüğü yerden alacağım varsa da almam. topluluk olarak ekranlarda senin bu insanlara yaptığın saçma sapan tavırları görmek zorunda mıyız? kapısına ekmek parası kazanmak için gönderilen muhabirlerin patronları, buna bir son verin artık. bu saygısızlığı görmekten bıktık usandık.

insan olan önce şunu bilmeli, bu hayatta şakalardan komikliklerden çok daha önemli konular var, en temelinde insana saygı duymak gibi.