• cem yılmaz'ın uzun uzun düşünmesi gereken ilişki. allah muhafaza bir anda kendini kumpas, fetö veya bilinmeyen olaylar içerisinde bulabilir.
  • iyi bayramlar ozan.
    oo iyi bayramlar cem.
    iyi bayramlar defne.
    sana da iyi bayramlar..

edit: 1 mayis isci bayramindan bahsediyorum.iciniz fesat mk asdjffjakhshs
  • (bkz: eyyy cem yılmaz sen kimsin ya)

edit: yoğun istek üzerine ne yazık ki kadere bak
  • ne aşkı amk. cem yılmaz bu tatava yapmadan basar geçer. bir ara ayşe hatun önal ile de bir kaç kez böyle görüntülendi sonra hemen yok oldu. adam çocuğunun annesine bile aynı tarifeyi uyguladı. kadınların piç adam tercihi falan diyordunuz ya. ordaki piç adam tam olarak bu işte.
  • bakın cem yılmaz'la çok güzel dost olunur. birlikte yenilir içilir, gezilir tozulur.
    adamın parası var. bu durum, var olan belirli bir kültür seviyesini iyice yükseltmesine yardımcı olmuş. gastronomi, sanat konusunda zevk sahibi. sosyal medyadaki paylaşımlarından bu anlaşılıyor.
    çok güzel evleri, yatları katları; oralarda çalışanları var. sizi layıkıyla ağırlar.
    birlikteyken keyifli de vakit geçirtir size. komiklik zaten mesleği, kendince enstrüman çalıyor, şarkı söylüyor.
    birlikte magazinde görünüp "onun dostu, arkadaşı" olarak bilinmek de, sizin imajınıza katkı sağlar.
    fakat, cem yılmaz'la sevgili olunmaz. bunu kadınların artık öğrenmeleri lazım.
    niye sevgili olunmayacağını açıklamama gerek yok, kendisinin ilişki portfolyosuna bakmak yeterli diye düşünüyorum.
    (bkz: yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır)

kadın olduğumu belirteyim, muhtemelen defne samyeli'yi cem yılmaz'dan kıskanan bir erkek olduğum düşünülecek çünkü.
    edit büdüt: detaylı açıklamalarımı okuyup idrak edebilenler, cem yılmaz'ı defne samyeli'den kıskanmayacağımı çoktan anladılar bence.
  • cem yılmaz'ın elden geçirmediği seksi ünlü sanırım kalmadı.
    kendisine özel bir plaket verilmeli.
  • tanışıklıkları yaklaşık 25 seneye dayanmaktadır. boğaziçi üniversitesinden sınıf arkadaşı ikisi. ben de ortak ders alırdım zamanında bu arkadaşlarla. gerçi derste de çok iletişimde olduklarını görmezdik o vakitler.

yani ilişki olabilir tabi ama eski arkadaş muhabbeti de olabilir.
  • cumhur ittifakından net daha kıymetli bir ittifak olmuş. tebrik ederim.
  • zengin yapınca "evinde misafir etti"
    fakir yapınca "gece evinde kaldı, yiyiştiler kesin"
hesabın var mı? giriş yap