• (bkz: güldürmedi)

hepsiburada.com cem yılmaza milyonlarca lira ödeyeceğine. destek ekibine daha çok eleman alsın. amazon.com.tr başlığına bakıp feyz alsınlar.

iyi hizmet olunca bedava reklam yaparız merak etmeyin.

(bkz: amazon.com.tr)
  • komutan logar'ın, göz renginden midir nedendir, anlamadığım bir sebepten dolayı olmadığı reklamdır. sanki başka birisi komutan logar cosplayi yapmış gibi duruyor. diğer karakterler tam olduğu için özellikle battı gözüme.
  • reklamda isterse babamı oynatsın ben alış veriş yaptığım dönemdeki deneyimlerime bakarım.

- sorun çıktığında çözüm yönünde çaba gösterdiler mi?
    - olumsuz yorumlarımı yayınladılar mı, yoksa defalarca ısrarıma rağmen ilandakinden farklı ebatta ürün gönderen satıcının ürününe bunu yazmama engel oldular mı?

dolayısı ile paralarını boşa saçmışlar derim.
    kullanıcı deneyimi reklamdan önce gelir.
  • komutan logar yapayım derken cem yılmaz’ı puyol’a çevirdikleri reklamdır.
    edit: typo
  • altanın olmadığı aziz vefanın hatta şenayın olmadığı efsaneler mi olurmuş.

hepsiburada'dan alışveriş mi yapılır ? (bkz: bilemiyorum altan)

hepsiburada'dan alışveriş yapcağım (bkz: sikmeseler bari)

hepsiburada'dan alışveriş yaptım (bkz: adam sikiyorsunuz burda)
  • bu reklamdan da görüldüğü üzere, yine ne varsa arif'te var. gerisi boş... bir de erşan kuneri olsa belki... ama o "yaramaz" adamdır, markanın imajını bozar diye eklememişler.

bu arada cem yılmaz o kadar yaşlanmış ki, iskender'i geri getirememiş. hatta o kavanoz dibi gözlüğü takmaya bile üşenmiş. karakterlerin hepsi yaşıyor ama iskender ölmüş. üzüldüm.

bu arada komutan logar'ın gözleri beyaz olacaktı, itici ve garip olur diye mi çekindiler acaba? ama karaktere ihanet gibi oluyor böyle de...
  • sözlükte bariz anti cem yılmaz lobisi var, ne yapsa bir kulp buluyorsunuz lakin ne hikmetse cem yılmaz'ın yerine de kimseyi koyamıyorsunuz. adam çıtayı ne kadar yükseğe koyduysa kendi bile erişemiyor, ee yaş geçiyor tabi nerede o prime dönemindeki cem yılmaz.

ayrıca her yaptığı hareket güldürecek diye bir şey mi var, şu kısacık reklamda bile üretkenliğini çıkarıp masaya vurmuştur.
  • komutan logar dahşan affı'ndan yararlanamamış gibi. en az 5 yıl yatmış sanki gora f tipi kapalı cezaevi'nde.

tanım: bir reklam.
  • kendi adıma hokkabaz iskender'i görünce iyi hissettiğim reklam olmuştur.
    - ya bişey soracam logar'ın tipine, sesine nooldu?
    +noolmuş
    -ha işte sözlükçe onu diyoruz nolmuş, böyle tövbe estafurullah bişey olmuş ya...
  • cem yılmaz'ın her karakter için ayrı fiyat itelediği (muhtemel) reklamdır.
    belki toplu alımda sihirbaz hediye olabilir.
hesabın var mı? giriş yap