• (bkz: fatih tezcan kim amk)

edit: videonun tamamını izledim. konu nasıl cem yılmaz'a geldi anlamış değilim. öncesinde de ekrem imamoğlu'na laf etmiş. yahu biri komedyen sanatçı (insanları güldürmeyi kendine meslek edinmiş), diğeri belediye başkanı ( çöp, atık su, çevre düzeni gibi sorumlulukları olan). içeride birbirimizi yesek de dışarıya karşı birlik olalım dediğimiz şu zamanda konuyu çok yanlış anlamış kişi.
  • fatih tezcandan sonrasını okumadım .
  • sürekli kimi görse bu terörist diye iftira atan adamı incelemek lazım.
  • teröristdir mi?

gözlerim...

edit: oh be, başlık düzeltilmiş. canım moderasyon.
  • sonra bir gulme hissi geliyor derinden nasil cisim geliyor o an
  • (bkz: cem yılmaz kim amk)

yok bi dk yanlış oldu , diğeriydi
    (bkz: fatih tezcan kim amk)
  • terörist başı feto’yu bir zamanlar güzelleyen şahsın beyanıdır. cem yılmaz’ın ne olduğu umrumda değil de bu ülkede artık bu tipler tarafından neredeyse herkes vatan haini ve terörist ilan edilmeye başlandı. bunu planlı yapıyorlar ve kavramların içini boşaltıyorlar. “terörist” böyle bir şey değil be birader. yani senin sevmediğin ya da senin gibi düşünmeyen herkes terörist olmuyor. görüşleri seninle veya benimle örtüşmeyebilir. bu ayrılık bir nefret sebebi midir? ne olmuş mesela, karaladığın adamın evinde şaklayıcı madde mi yakalanmış yoksa espri patlatıp birini mi öldürmüş adam? biri bu şahsa terör ne demek öğretsin artık. teröristin ne aşağılayıcı bir hakaret sözü olduğunu bilerek ve toplumda nasıl hassas bir noktaya temas ettiğinin farkında olarak söylüyor söylediklerini sanıyorum. insanları hedef gösteriyor ama bu hedeflerin başına yarın bir şey gelecek olursa kendisinin sorumlu tutulacağını unutuyor.
  • çünkü insanları gülmekten öldürüyor şeklinde devam etmesi gereken cümle.
  • bu ülkede "halkı kin ve düşmanlığa tahrik" suçlaması muhalif insanlar için var.
  • abi şu adamın boklarını ekşi sözlüğe taşımayı bırakın ya , kendi bok çukurunda yüzsün. herkes ne bok olduğunu biliyor ciddiye alınmayacak birisidir.

(bkz: pavalı köpekler)
hesabın var mı? giriş yap