şükela:  tümü | bugün
  • tüm olaylar da duyar kasan sevgili tarkan ve cem yılmaz; konu vatan millet işlerinde nedense sessiz kalıyorlar? pınar barışı harekatına neden desteklerini açıklamadılar acaba? tarkan ve cem yılmaz yoksa dünyadan haberleri mi yok??
    link

tanım; tüm olaylarda duyar kasan ulkemizin gozbebeklerinin harekat konusunda duyarsız kalmalari ile akla gelen soru cümlesi..

cem yilmaz, gösterisinin gelirini mehmetçik vakfına bağışladığını açıkladı..görsel ..
    kendisine çok teşekkür eder, tebriklerimi bildiririm..
    hedefimizin ilk kısmı gerçekleşmiş olup aynısını tarkan'dan beklemekteyiz...
    tarkan da destek tweet'i atmış günler sonra biraz zoraki oldu ama olsun.. çok şükür

edit: cem yılmaz tebriği :)
    edit: tarkan zoraki tweet'i
  • klasik olarak sus pus olmalarıdır

biri osursa gündem yaratan bu şahıs ve türevleri ülke ilgili konularda ortadan kaybolurlar
  • cem yılmaz konuşur...

ve abd, esad, milisler, ypg, pyd, ışid, israil, filistin bölgeyi 24 saat içinde boşaltarak bahamalar'a yerleşir ve huzurla yaşarlar.

teşekkürler.
  • cem yılmaz yaptığı şovların gelirlerini mehmetçik vakfına bağışlayan adam. tarkan ise bu ülkenin milli takımına şarkı yapmış zamanının en ünlü türk'ü

ikisi de vergi rekortmeni işinde gücünde olan 10 numara insanlar.

neden bu şekilde hedef gösterirsiniz bu adamları anlamam.

edit: aslında düşündüm de anlıyorum. tayyip erdoğan karşıtı bu devler ve siz onları itibarsızlaştırmak istiyorsunuz. yazık ne diyim
  • konuşmak zorunda olduklarını bilmiyorlardır belki. olamaz mı?

tck 1453'e göre ünlü kişilerin bu tip durumlarda sus pus olmaları suçtur ve cezası kırbaçlanmaktır.
  • ne aptalca bir soru. düşünsene tanımadığı bir yolda seni durduruyor ve, “hadi gezegenler ve dünyamız hakkında konuş” diyor. sana ne abi adamların gündemlerini belirleyecek kadar nasıl önemli görüyorsun kendini...
  • işlerine gelmiyordur. saklı seçilmişlerdenler mi bilmiyorum yakında öğrenilir.

https://www.youtube.com/watch?v=sy8cxvp8fmq
  • geri zekalımısınız abi siz? illa her konuda birileri bir şey söylemek zorunda mı amk? insanları niye saçma sapan hedef gösteriyorsunuz. hayatı öylesine sosyal medyada yaşıyorsunuz ki, bu adamlar gündem olan konuda paylaşım yapmadı diye sus pus olmuş oluyor.