• peki ben şunu çok merak ediyorum
    ülke bütününü etkileyen olaylar olduğunda tarkan, cem yılmaz vs. gibi sanatçılar mı ilk aklınıza geliyor.
    ne açıklama yapıp yapmadıklarını mı kovalıyorsunuz
    ya da sonuçlar, halkı birleştirme onların açıklamalarına mı bağlı.
    mesela tarkan tweet atsa bugün, evde "oh be tarkan da harekat tweeti atmış, dur bir de bakayım cem yılmaz'a" mı diyorsunuz
    kimse hiç bir şeyle ilgili açıklama yapmak zorunda değil.
    taraf olmayan namussuzmuş. pardon? sizin için sizin tarafınızda olmayan herkes namuzsuz, şerefsiz.
    sanki bana düşünce özgürlükleri ülkesi.
    neyse sinirlenmeyeceğim.
  • söyleme mecburiyeti aşamasına gelmiş bulunmaktayız, kemerleri sıkı bağlayın!
  • şu iki sanatçının türk ordusu ve ilgili vakıflara yaptığı bağışları bilmeyen yoktur diye düşünüyorum.

diğer yanda da götünün üstünden feysbuk ve twitter'da milleti hedef göstermek dışında bu vatan için ne yaptığı belli olmayan mala, davara fayfası olmayan vitaminsizler var.
  • ne aptalca bir soru. düşünsene tanımadığı bir yolda seni durduruyor ve, “hadi gezegenler ve dünyamız hakkında konuş” diyor. sana ne abi adamların gündemlerini belirleyecek kadar nasıl önemli görüyorsun kendini...
  • şundan dolayı sus pus olmuş olabilirler:

'en başında suriye'nin toprak bütünlüğünü, oradaki rejimi ve yönetimi, toprak bütünlüğünü savunmayıp, mezhepçilik ve birilerinin borazanlığı ile suriye'deki kaosu destekleyenler, şimdi sebep oldukları dipsiz kuyudan çıkmak için askerlerimizi sınır ötesine gönderiyorlar.'
  • çünkü geri zekalı bir savaş destekliyici olmayabilirler. bazıları gibi beyinsiz yürüyen posta gazetesi olmayabilirler.
  • akçakale taraflarında villaları olmadığı içindir.
  • geri zekalımısınız abi siz? illa her konuda birileri bir şey söylemek zorunda mı amk? insanları niye saçma sapan hedef gösteriyorsunuz. hayatı öylesine sosyal medyada yaşıyorsunuz ki, bu adamlar gündem olan konuda paylaşım yapmadı diye sus pus olmuş oluyor.
  • "29 ekim 2019 da bostancı gösteri merkezinde yapılacak gösterimizin tüm gelirini mehmetçik vakfına bağışladığımı tüm sevenlerime duyuruyorum. birlik ve beraberlikten nasibini almamış sosyal medya ruhunu,memleketime daha faydalı işlerde görmek dileğiyle. https://t.co/h1fp0tdzw8
    "

buyrun. sokarsınız dicem ama sokmuş kral zaten...
hesabın var mı? giriş yap