şükela:  tümü | bugün soru sor
 • türkiyenin övünebileceği nadir şeylerden biri olan cem yılmazın kaderidir yeni ve/veya başarılı insanlarla karşılaştırılmak öyleki beyaz -cem yılmaz,yılmaz erdoğan -cem yılmaz,ata demirer -cem yılmaz hatta boku çıkarılmışta olsa ceyhun yılmaz-cem yılmaz karşılaştırması yapanlarda olmuştur. haliyle yeni ve başarılı olan ama aralarında tarz olarak farklılıklar gösteren bu yeni arkadaşımızlada karşılaştırılmaya başlanmştır. cem yılmaz tv programı yapmayan ama tv ye çıktığı kısacık anlarda bile gündeme oturacak bir iki hareketle sezonu geçirecek bir insandır ve bu kıyaslama yine daha önceki kıyaslamalar kadar anlamsız ve komiktir. bu ülkede bütün dengeleri sarsarak böyle bir adam nasıl olur dedirten bu adamı kıyaslamıyalım ve kabiliyeti yine türkiye ortalamasından yüksek olan şahan kardeşimizin hocalı skecine bakarak ona hakkettiği değeri ve saygıyı verelim.
 • durum, super yurdum erkeklerinin bir donem cem yilmaz esprilerinden prim yapma cabasinin guncellenmis halidir.

  ortamlari kahkahalara bogma derdiyle ne yapacagini sasiran arkadaslarimiz, hicbir ayrim/karsilastirma filan yapmaya gerek gormeden, zaten tv de orda burda binlerce kez duydugumuz dinledigimiz seyleri sonu gelmez tekrarlarla her konusmanin arasina sokarlar.

  bakalim yeni gozdeleri kim olacak yakinda? hayir, yoksa nasil gulecegiz?!
 • (bkz: yok artik)
 • yahu kardeşim ne var o'da komik o'da komik ama işler birbirindençok farklı. birisi sahnede yarıyor adamı biriside televizyonda. bu arada evde beraberce tavla oynadıkları anlarda oratya çıkan geyiğin miktarını merak ediyorum asıl.velhasılı kelam karsılastırılmaları sonucunda karşılaştıranında gülmekten ölmesi muhtemel hadise.
 • cem yılmaz : burda esprılerı ben yaparım
  sahan gokbakar : sert karsilik

  oysa cok gulunesı ve hatta tam gulunesı bı cumleyle konu kapanacakken sahan gokbakar ın ıcınden demet akalın ın dısarı cıkmasıyle... medyamızın guzıde polemık baslıgında yerını almıstır
 • cem yılmaz espri yapar, şahan gökbakar komiklik yapar.
 • kısacası cem yılmaz karikatürist; şahan karikatür karakteridir. bitti gitti.
 • amaaan hiç sewmwm cemi, şahan idare eder
 • her karşılaştırma denemesi gibi gereksiz ama faydalı karşılaştırma. cem yılmaz esprilerini satarken sempatik olabilirsiniz ama şahanı taklit ederken hem sınırlı bir olanağınız vardır hem de antipatiğin sempatik kopyası olabilmenin zorluklarını aşabilmeniz zor olur...tabi her iki durumda da kişinin birilerini taklit edip durmasının antipatikliği tüm görkemiyle üzerine sinmiştir. en iyisi hiç taklit etmemek dahası hiç karşılaştırmamaktır.