• ben ilk 46 saniyesini seyrettim hayatımdan eksildi. siz izleyin sizin de eksilsin.
  • (bkz: gülmedim)
  • 40 yıllık arıza adam ne ara rakip olmuş lan
  • lafa "he" diye başlayıp bu"he" leri konusmasinin icinde kullandigi "rrrrrrr" baskili kelimelerle surekli tekrarladi. değil cem yılmaz'a, komedi konusunda kimseye rakip olamaz kusura bakmasın cunku yakından uzaktan alakasi yok ve zerre komik değil hatta inanilmaz itici.
  • umarım stand-up'ta çok başarılı olur dediğim youtuber. mümkünse bol bol turnelere çıksın, örneğin erzincan, erzurum, adıyaman, kars, kuala lumpur gibi turnelere gitsin dünya çapında başarılı olsun misal borneo adalarında stand-up yapsın. fakat rica ediyorum youtube'a çıkmasın, televizyona, radyoya veya karşıma da çıkmasın. 1 dakika izlemek gafletinde bulundum, keşke onun yerine su basmış sokakta yüzen logar kapaklarını izleseydim, veya boğazdan geçen bir yük gemisini ya da tırnağıma oje sürüp kurumasını izleseydim ondan iyiydi. tek tesellim bu arkadaşın sürekli kendisiyle yaşamak zorunda kalması. videoyu cia guantanamo sorgularında işid, el kaide militanlarını bülbül gibi öttürmek için kullanabilir. bana izletilse 10 dakika 9/11'ı ben tasarladım diye itirafçı olabilirim. bir de neden arıza adam? denyo adam kanalını ya da dalyarağın önde gideni isimli kanalı başkası mı almış?
  • kalitesiz sitcomlarda kullanılan kahkaha efekti ile komik olmadığını kendi kendine kanıtlayan video. izlemeyin izlettirmeyin.
  • komik olmayan youtuber anladık da bi adam komik değil diye 200 küsur entry girmenin anlamı nedir lütfen biri açıklasın.
  • kim bu adam diyenler için geliyor.
    belki buradan hatırlarsınız
    https://www.youtube.com/watch?v=9fvcptjfs80
hesabın var mı? giriş yap