şükela:  tümü | bugün
 • cem yılmaz'ı komedyenlik ve mizah konusunda ilahlaştıranlar bence cem yılmaz'dan daha komik.
  birincisi adam doğal komik değil. cem yılmaz bok dese gülecek şekilde şartlandırmışsınız kendinizi. bu adamdan komik ve eğlenceli bir sürü insan var emin olun ama cem yılmaz kadar şanslı değil çoğu.
  kel kafalı olduğu zamanlardaki eski gösterilerine bakıyorum. bir tat bir doku ve milenyum gerçekten çok kötü. izlerken hafif başkası adına utanma belirtileri yaşıyorum. cmylmz 2008 gösterisi güzel. fundamentals bence vasat.
  şimdi bu adamı bu kadar abartmanızın sebebi ne. bana bunu anlatabilir misiniz. ne yapmış da çıtayı allahü ekber dağlarına çıkarmış bu adam. bir tek cmylmz gösterisi güzel. o gösterinin içeriğini de kendisi mi hazırlamış bir ekiple mi hazırlamış bilmiyoruz. tamam esprileri güzel sunuyor, 1000 kişinin önüne çıkıp insanları güldürmek kolay değil falan fistan da bunlar hiç tatmin edici şeyler değil ki. geçen güldür güldür'de bir çocuk çıkmış kısa bir standup yapmış. yorumlara bakıyorum "bir cem yılmaz olamaz, cem yılmaz da cem yılmaz." ne cemmiş arkadaş ya. tamam karşısında iyi rakipler olmadığı doğru da bu onu bu kadar abartmanız için bir gerekçe değil ki.
  yaptığı filmler de hiç tatmin edici değil. ali baba ve 7 cüceler, pek yakında, yahşi batı, arog... sesli güldürmeyen ve mizahi açıdan barajın altında kalmış filmler. bir tek gora güzel.

  şimdi baktığın zaman ele avuca gelen iki şey var elimizde. cmylmz gösterisi ve gora. bu mudur yani. bir kişiyi belli bir konuda çıta olarak koyacaksanız o kişinin o konumu haketmesi ve işinin ehli olması gerekir. cem yılmaz bence bunu haketmiyor.
 • olmayan gerçektir. ilk defa şovunu izlediğim zamanı hatırlıyorum, hiç de öyle şartlanmışlık falan yoktu. haberim bile yoktu neyle karşılaşacağımdan. o gün güldüğüm kadar hayatımda başka gülmedim. karnıma giren sancılar, nefes alamaz hale gelip bir yandan iki saniye daha nefes alamazsam öleceğim heralde diye düşündükçe gülmenin daha da şiddetlenmesi, sonraki şovlarda bu kadar gülmedim tabii ki alıştığım için ama çıta yükseldi. eskiden internette gördüğüm bir sürü şey bile beni kolayca güldürürken artık haftada 1 kere falan gülecek bir şey anca buluyorum o da ufak bir "hehehe"den ibaret oluyor.
 • bişeyi de beğenin lan, adam reklam,film,stand up hepsini de başarılı şekilde yapıyor buralara da tırnaklarıyla geldi.daha iyisi yapılana kadar en iyisi bu.
 • --- spoiler ---

  yaptığı filmler de hiç tatmin edici değil.
  --- spoiler ---

  bilemiyorum altan.

  her şey çok güzel olacak filmiyle çöken tez yapmışlar. son zamanlarda gişe filmi çekiyor olsa da cem yılmaz benim için hala bir kaç tabureyle bar açmaya çalışan(tabure barın bel kemiğidir.), ayla'ya deli gibi aşık olan, abisi dondurmayı beğenmeyince carrera 4s getiren, barı açıp ayla ile arayı düzeltmeye ve bunlar olunca da babasını yanına almaya çalışan, hiçbiri olmamasına rağmen en azından hayattayız bu da bir şey be abi diyebilen birisidir.
 • (bkz: şahan sen misin)
  düzeltme: bir kardeşimiz için hacettepe hastanesine a rh + ve b rh+ trombosit verebilecek gönüllüler arıyoruz. sevgiyle kalın..
 • cem abi şuna bi laf sokta aklı götüne girsin.