şükela:  tümü | bugün
  • "insanımızla dalga geçen bir adama gitmem, para da vermem, öyle bir mecburiyetim yok” sözleriyle devam eden mhp izmir il başkanı veysel şahin açıklaması.

    (bkz: belki anlamamaya programlanmıştır)
  • cem yılmaz'ın ekrem imamoğlu'na desteğinden önce neden söylememiştir diye sorgulatmıştır.
  • nasıl öyle bir mecburiyetimiz yok ? bizim burada mahallemizin ileri gelen abileri; sopayla döve döve götürüyor ? benim sağ kaşımın üstünde 4 dikiş var sırf bu yüzden*.
  • simdi soyle ki cem yilmaz'i ben de pek sevmem cok asagilar bi tavri var bence de. ha siyasi amcanin soyledigi siyasi sebeple denildigi icin itici ve yapmacik bir yorum olmus. yani elestiri amaciyla degil de bariz kotu niyetli soylenmis.

    siyasi nedenden bagimsiz soyluyorum, gercekten her sey cok guzel olacak filminin super otesi oldugunu dusunuyorum. o ayri. cem yilmaz bana gore overrated bir adamdir, bunu da olanlardan bagimsiz soyluyorum, kisisel dusuncem. nasil bir memlekette yasiyorsak bir sey soylerken "gercek dusuncem, siyasi gorus nedeniyle soylemiyorum" diye belirtmek zorunda kalmamizsa uzucu. ek olarak da kimse kimseyi sevmek zorunda degil, hadi ben sozluk yazariyim entry'imde kafama gore derim severim-sevmem diye ama sen siyasisin bu tip aciklamalar yapman sadece senin icin degil insanlar icin de zaman kaybi, gundemi boyle sacma seylerle neden oyaliyorlarsa, dikkat cektik oh ne guzel kafasi. yiyosa git disli insanlari elestir? yemez. ınsanimiz boyle, kimin gucu kime yeterse...
  • adam zeki eyvallah, ilk yıllar hakkınıda vermiş allahın verdiği zekanın ürünü olan espriler ile yaratıcıligini dibine kadar kullanmış ve lakin artık son demlerinde yaratıcıliginin, artık sadece keseden yiyor yani son 5 6 yılda yaptıkları ile çıkış yapmaya çalışsaydi çoktan silinip gidecekti..hiç bir filmini para verip izlenmeye değer oldunu düşünmüyorum hep aynı tiplemelerle 90 li yillarin ortasından 2 binli yılların ortasına kadar edindigi krediden yiyor ve bu kredinin sonlarina geldi artık..sürekli aynı ekip ve aynı tiplemelerle çektiği filmlere daha fazla katlanilacaginida düşünmüyorum ve maalesef çantada keklik gördügü izleyenlerine son bir kaç filmdeki yaptığı saygısızliga bir son vermeli ve daha fazla zorlamamali..