şükela:  tümü | bugün
  • prof. dr. orhan kural tarafından iddia edilen vahim suçlamadır. kendisi cem yılmaz hakkında istanbul cumhuriyet başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunmuş. pek tabi bob marley faruk bu suçlamaya çok gülmüş.
    https://www.cnnturk.com/…lmaz-hakkinda-suc-duyurusu

doktor orhan bey'n cem yılmaz beyefendi hakkında iddiası ise şöyle:

--- spoiler ---

arif v 216' filminde çocuk ve gençleri tütün dolayısıyla bonzai, uyuşturucu ve diğer bağımlılıklara özendiriyor.

sayın cumhurbaşkanımız hükümetin bağımlılıkları azaltma yönünde aldığı doğru karar ve çıkan yasalara rağmen son yıllarda genç ve çocuklarda başta sigara, bonzai ve diğer bağımlılıklar maalesef hızla artmaktadır.

--- spoiler ---

orhan bey git emekliliğinin keyfini çıkar milletin keyfini bozma boş şovlar yaparak.

edit: bir yazar da beni cem yılmaz'a karşı ön yargılı yaklaşılması için bu başlığı bilerek açtığımı iddia etmiş. adamın iddiası bu benim değil. başlık içinde zaten iddia/suçlamanın bana ait olmadığı ve prof dr orhan kural'a ait bir iddia/ suçlama olduğu yazılıyor. ha benim yazdığıma inanmadın cnn türk'ün linkine tıklarsın. ayrıca neden ''eleştirisi'' ya da ''iddiası'' diye açayım? adam cem yılmaz'ı suçluyor uyuşturucuyu özendiriyor diye. onun iddiasını ya da eleştirisini diye açsam kimse başlığı sallamaz. ondan bu şekilde açtım. suçum bu. gereken yapılsın.
  • cem yılmaz'a nasıl bok atacağını şaşırmış insan yalanı. çıldırın kudurun lan adam yetenekli ve başarılı. türkiye'de alanının en iyisi. dikkat çekmek için saldırın belki sizin de yüzünüze bakarlar bi gün :)
  • orhan kural gundeme gelemeyeceksin dedirten rezil zırva.
  • bence cem yılmaz çıkıp "orhan kural ne yapmak, nereye varmak istemektedir" diye açıklama yapsın hem politik mizah yapmış olur.
  • şu ülkede gülümsetme namına yapılmaya çalışılan şeylere bile tahammül edemeyen insanlar var.

televizyonda her gün suç, cinayet, tecavüz, kaçırılma hikayeleriyle dolu gündüz kuşakları.,

yalan, dolan, suç, cinayet, kaçırılma, tecavüz, hayvan istismarıyla dolu akşam haberlerinden başka birşey yok.

bu korku aşılamaktan başka bir şeye yaramayan televizyon varken, yaş sınırı olan bir sinema filminde geçen iki üç espri mi özendirecek gençleri ?

sana öfkeli değilim profesör bozuntusu. sana o ünvanı verenlere öfkeliyim. size söz hakkı verenlere öfkeliyim. allah sizi bildiği gibi yapsın.
  • densizliğini yeniden hatırlatmıştır.
    (bkz: tatlı ölüm)
    (bkz: 13 mayıs 2014 soma maden ocağı patlaması)
  • orhan bey takıntınlı herifin teki.
    yamulmuyorsam vakti zamanında cem yılmaz gençleri sigara içmeye özendiriyor diye dava felan açmıştı. *

şaşırtmadı yani bu girişimiyle.
    resmen cem yılmaz’a kafayı takmış durumda. nasıl kopartırım diye. *
  • tamam abicim iyi hoş diyorsun da sen de biraz azaltsan şu bonzaiyi be gülüm. çok içiyorsun belli ki.
  • çomar sayısının her gün arttığı ülkemizde fazla dikkate alınmaması gereken durum.

bunun için cumhuriyet başsavcılığına kadar zahmet edip giden zat, cemaat yurtlarında erkek çocuklarına tecavüz edilmesine sessiz kalır.
    duymadım derler.
    bir kerecik için suçlamamalıyız derler.
    hatta milyonluk dairelerini verirler...

çünkü yüzsüzdürler.

detaylar için bakınız;