şükela:  tümü | bugün
  • cem yılmaz ın kandil gecesi instagram da paylaştığı adam miller tablosu ve altına gelen yorumlarla yine bir türkiye klasiğini görmemize vesile olduğu tablodur.https://instagram.com/p/bhhhbljnbu3/
    edit: link düzeltildi
  • linke tıkladım rönesans dönemi'ne gittim, geldim.

tıklamayın.
  • zengin olmak güzel şey dedirtten tablodur. ulan, o çerçeve yaptırdığı yere bile benim param yetmez. #75700429
  • neymiş efendim kandil gecesi yapılmayacak bir paylaşım mış. öncelikle şuna açıklık getirelim sayın sığır topluluğu: sanatta sapıklık yoktur. konservatuvar ortamı mesela; resim bölümü için model gelir, soyunur ve kendisini çizdirir. millet eliyle şeyini sıvazlamak yerine, kalemle ya da fırçayla sanatını icra eder.
    ama gelin bu olayı, bu halka anlatmaya çalışın.

ben karakalem çizimi yapan birisiyim, çalışmalarım vardır, bunu çizerken fantezi alemlerinde gezmedim, işim bittiğinde kolları sıvayıp, donu indirip üstüne attırmadım.

manyak manyak insanlar var şu hayatta, bu kafaya çok gülüyorum gerçekten.
  • hem kandil hem cuma günü paylaşılmış nü tablodur. anladık modernsin dedirttirir.
  • `kandilde böyle paylaşım mı yapılır ananı sikerim senin aç elini dua et ` diye bir yorum gördüm instagramda ki evlere şenlik
  • yorumlara bakmaz olaydım.iki meme gördü diye dinden çıkmış adamlar ciddi ciddi böyle düşünüyorlar ,kandil diye karinin/kocanin yanına da yatma,temas etme olur mu?
  • sanatçınin insan anatomisi hakkındaki bilgisini göstermek amacıyla çizdiği resimdir. kandil meselesine gelirsek. islam'da kutsal gün bitmiyor ki. cuma günü ve miraç kandili çakıştı mesela. takvimdeki günler yetmiyor artık.