şükela:  tümü | bugün
  • az önce haberlerde cem yılmaz'ın yeni filminin cekimlerinden bahsetti ve kadroyu söyledi. bir kac isim haric hep ayni kisiler var kadroda. devam filmi olsa anlarim ama konu degisse de sahislar pek degişmiyor. bu sıkıcı degil mi cem bey?

edit: adamlar tutmus zeki-metin ikilisi yok yavuz turgul-şener şen'den örnekler vermiş. ayni sey mi ? yavuz turgul bir filminde şener şen ile cem yilmazi oynatirken diger filminde de ayni ikiliye mi yer veriyor? zeki ile metin ikili oyuncu onlarin disinda ekip sabit mi? kemal sunal bir filminde sener sen varsa diger filminde ilyas salman var ya da tek goturuyor. örneklere bak. adam istedigiyle ceker filmi para onun film onun ben izleyici olarak dogru bulmuyorum. adamin biri de demis sen daha iyisini yap diye. eti begenmedik diye kasap mi olalim yiğido?

edit 2:ertem egilmez örnegi veren kisiye soralim ertem egilmez üstüste kaç filminde ayni kadro ile film cekmis? bak ben bilmiyorum sen yazdigina gore biliyorsun yaz bakalim. hala kavrayamayanlar var mesele ust uste ayni insanlar olmasi. yoksa farkli zamanlarda ayni kisileri kullanabilirsin. yazik bazisi kucuk bir cocuk gibi izah bekliyor. yazik kimin cocuguysa.

edit 3: adamlar cem yilmaz'i savunacagiz derken arkadaslari ile cekiyor ne var filan yazmis. bizde onu diyoruz iste sorun orada. bir de sanane diyenler var. benim elestirimden sanane koç?
  • yönetmenler iyi anlaştıkları oyuncularla çalışırlar bu onlar için çok normaldir. hatta cast ajansı aynıysa figürasyon bile aynı olabilir. bence bunda abartılacak birşey yok.
  • berat albayrak'ın yüzük takıntısı
  • paralar yabancıya gitmesin. kızı akrabaya verme style.
  • adam boğa burcu olduğu için normal olan takıntı. bir boğa burcuna sonsuza kadar mevcut düzenin bozulmayacağını garanti et, zevkten oracıkta ölür gider.*
  • eş dostla takılalım millet nasılsa izliyor diyor işte herif , kadro takıntısı falan değil bu milleti siklememek oluyor
  • tarantino ve nolan yapınca oooouuvvv, cem yılmaz yapınca aaauuuu.
  • bana samimi geliyor cem yılmaz kadrosu. oyuncular da her role uyuyorlar. o adamları farklı rollerin farklı karakterlerine bürünmüş görmek bana keyif veriyor.