şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: gora) filminde (bkz: bob marley faruk) olarak tanıdığımız rasim öztekin ile cem yılmaz'ın o filmden sonra hiç aynı filmde oynamaması olayı.oysa ki çok iyi aanlaşıyorlardı.

o kadar film çekti,hatta hep aynı kişileri oynatıyor diye eleştirildi,ancak rasim öztekin'i hiç bir filminde oynatmaması bana ilginç geldi. (bkz: arif v 216) filminde bile bob marley faruk karakterini rasim öztekin'in canlandırmasını beklerken çocukluğuna falan dönüldü o da olmadı.

uzun lafın kısası aralarında bir soğukluk mu var veya sadece denk mi gelmediler bilmiyorum ama keşke bu ikilinin bir kaç filmi olsaydı.umarım gelecekte aynı filmde oynarlar.
  • nerde o buton?

o butonu getirin bana!
  • kavuğu kıskandı zaar.
  • belki rasim öztekin'dir filmi yapmayan taraf, ne dersin einstein?
  • rasim öztekin'nin yüksek kalitesini gösteren durumdur.
  • rasim öztekin film yapmak istemiyor olabilir. ismail dümbüllü kavuğu rasim öztekinde olduğu için rasim öztekin cem’den daha kaliteli bir oyuncudur.
  • o da mı suç oldu amk. ulan yalpalayan bir insan evladı görmeyesiniz hemen akbaba gibi çöküyorsunuz üstüne. rahat bırakın adamı amına koyim.

tercih meselesi diyip geçilebilecek bir hadise.
  • şahsen ikisinin bir filmde daha oynamalarını isterdim. hatta arttırıyor ve diyorum ki cem yılmaz'ın gittikçe düşmesine neden olan şey bu bile olabilir. gora'da ozan güven, özkan uğur, radim öztekin, cem yılmaz süper bir dörtlüydü. at bunları absürt bir yol macerasına seyret. bob marley faruk ordan patlatsın bir enstantane otur izle.

rasim öztekin yardımcı rollerde oynamasına rağmen çok acayip bir oyuncu. oyunlarında zerre bir baskınlık kurma olayı yok. ama çok iyi bir tamamlayıcı. koy neşeli günler filmine sırıtmaz mesela. kavuğu sonuna kadar hakediyor zaten.

dipnot bilgi: rasim öztekin paşa torunudur fakirlik çekmemiştir hiç. bunun eğlencesini beyaz show'da beyaz, emel sayın, rasim öztekin çok güzel yapmıştır. isteyenler youtube'dan bulabilir.

dipnot 2: emel sayın memur kızıdır. konya'da su tesisatı tastamam olan evde su akmadığını söyler. musluğun karşısına geçer bakarmış acaba su gelir mi nasıl bir şeydir diye.

(bkz: kendi kendine lafın nereye gelmesi)