• yüzsüz insanlar topluluğunun bir üyesi. cemaat okulunda okudun ama cemaat soruları çalmış. cemaat okulunda okudun ama cemaat gençlerin hakkını yemiş. bilmiyor muydunuz bunları? bilmiyorsanız, doğru söylediğinize inanırım. zaten aklınız yoktur, kiraya da veremezsiniz. lakin bu durumda, bu kapasitede bir adamın bakan olması daha büyük bir rezalettir.

böylesine gerekirse çamur at izi kalsın. siz okudunuz o okullarda. hakkımızı çaldınız. sizin aileleriniz dallanıp budaklandırdı cemaati. gerekirse çamur at izi kalsın diyorum çünkü bizim gibi cemaat ile alakası olmayan insanlara her fırsatta fetöcü diyebilecek kadar yüzsüz insanlarsınız. o okullarda siz okudunuz, onun öğrencileri sizsiniz. bitti. yüzsüz insanlar topluluğu...
  • cemaat okullarında kendileri gibi olmayanı barındırmazlar. ya kendisi de onlar gibi, ya da onlar gibi taklidi yapan takiyeci bir adamın beyanı. nerden baksan tutarsızlık.
  • yani kayinpeder gibi degilim o kandirildi ben kandirilmadim diyor.
  • 250 kişiyi öldüren katilleri general yapmak için 2010 referandumunu yapıp 81 il dolaşıp oy toplamaya çalışmış partiden birinin beyanı. iyi ki aklınızı kiraya vermemişsiniz.
  • okul okuyupta okuldan etkilenmediğini ifade eden bakan beyanı. adamlar çıkıp dese ki bankaya para yatırdım ama aklımı kiraya vermedim, sendikaya üye oldum ama aklımı kiraya vermedim, gizli haberleşme programı kullandım ama aklımı kiraya vermedim... bir hükmü var mı bakanın bu söyleminin? soruşturma yapılmış mı? asıl soru şu:

kandırıldıklarına inanmamızı bekleyen bir bakanın nasıl aklını kiraya vermediğine inanalım?
  • kalbini mi açıp bakacağız?
    en iyisi bir khk ile görevden alınsın olsun bitsin.
    cennet vatanımızdan daha kıymetli değil ya?
    yoksa kıymetli mi?
  • yüzsüzlük ve kösele suratın kelimelere dökülmüş hali.

15 temmuz'da vatandaşına kurşun sıkmış, bomba atmış, tankla ezmiş orospu çocuklarını ayrı tutarak;

binlerce insanın ne suçu var lan o zaman? bankasının önünden geçeni içeri almışken, sen ve senin gibi yetki ve makam sahibi olup ne istedilerse verenler kandırıldık deyip sıyrılıyor, allah affetsin deniyor.

ulan kendi hesabınızı allah ile görürken binlerce insan neden hapiste?

yüzsüz herife bak yahu, 81 ilin 74'üne fetöcü müdürü babil fahişesi mi atadı? yargıyı bu orospu çocuklarına altın tepside veren 2010 referandumunu saddam mı yaptı? lan saymakla bitmez bunlarla birlik olup yaptığınız pislikler.

bu ne yüzsüzlük? bu ne utanmazlık?

sadece muhalif değiliz, tiksiniyoruz sizden.
  • doğru beyandır.

cemaat kiralamaz, satın alır. ayrıca sadece aklı değil, vicdanı, yüreği, mantığı, insani tüm mekanizmalarınız ile beraber satın alır.
hesabın var mı? giriş yap