• eğer siz de gülen cemaati’nin israil ve abd’nin bir kolu olduğunun farkındaysanız ve bu cemaat türkiye’de güçlenirse türkiye’nin birkaç sene içerisinde suriye ve iran ile savaşacağını biliyorsanız katılmanızı tavsiye ettiğim kampanya.

  cemaat üyeleri kapitali kendi aralarında döndürürler. araştırın, hatta o kadar enerji harcamanıza bile gerek yok; azıcık etrafta gözlem yapın.

  girin istanbul’da hisar intercontinental hastanesine.. bulabileceğiniz gazeteler zaman, yeni şafak’tır.. pos makinesi bank asya’dan, kantinindeki bisküviler ülker’dendir. başka markalar yok.

  benim önerdiğim tam tersini yapmak. tamam, tüketim toplumundayız; ülker çukulatalı gofreti çok seviyor olabilirsiniz. ama cemaat tehlikesini (benim bahsettiğim tehlike öyle din tehlikesi değil; abd çıkarlarına göre savaşlara girmekten bahsediyorum) görüyorsanız bu yönde davranmalısınız.

  türk, kürt, ermeni; müslüman, hristiyan, ateist; laik, dindar; kadın, erkek farketmez..

  cemaat şirketlerine boykot çağrısı yapıyorum.

  (bkz: cemaat şirketleri/@bildirdi)

  edit: hisar intercontinental hastanesinin cemaat olmadığıyla ile ilgili çok sayıda mesaj aldım; öncelikle şunu söyleyeyim, hastaneye çok kez gittim, hatta ameliyat dahi oldum. her zaman olmasa da "genelde" memnun kaldım (gerçi şimdi o beğendiğim doktorlar ayrılmış). yazdığımdan hastanenin cemaat hastanesi olduğu anlamı çıkarılmış. kastettiğim ürünler arasındaki bağlantıydı, direkt hastane değil.. yine de, cemaatten olmasa da, hastanenin sırf cemaate dayalı ürünleri ve gazeteleri kullanması ilginç.
 • 28 şubat fişlemesiyle kıyaslanmaması gereken boykot. zira özellikle altını çiziyorum; dindar diye bir şirketi boykot etmek saçma olur. benim kastettiğim aktarılan paraların direkt olarak cemaat kasasına girdiği şirketler.

  edit: bu bahsedilen şirketleri ak parti'ye gönül vermiş herkesin desteklemesi gerekir. zira cemaat akp'yi devirme planlarına başladı bile. (bkz: #27759627)
 • kıçlarından para uydurup onu bir yerlere aktarıp, bu paralar da hep cemaate gidiyor aydınlanmasını yaşayanların yapacağı boykottur. 2 gün sonra ellerinde çokomelle boykotu delerler. böyle de maymuh iştahlı facebook anarşistleridir.
 • uzun süredir bir kesim tarafından zaten yapılan boykot. şu anda yapılan boykot bu nedenle hiç bir şekilde etkilemez bu kurumları. hedef kitlesi zaten siz değilsiniz rahat olun.
 • nazi almanyası'nın ilk uygulamalarını hatırlatan ayrıştırıcılıkta bir boykot. hitler de yahudileri kastederek şu tür laflar etmişti bildiğim: "kim daha tehlikeli anlamak lazım. düşman olduğunu bildiğin birisi mi? yoksa senin gibi, yanıbaşında yaşayan ama ihanetin doruklarında gezinen insanlar mı?"