şükela:  tümü | bugün
 • “çocukların rızası vardı” diyebilecek kadar kansız bir orospu çocuğu olmanın vücut bulmuş halidir.
 • 9 cocugun birden rizasi mi varmis? cocuk istismarlarinda riza mi araniyor artik?

  ne abazan, igrenc insanlarmis su islamcilar yahu...

  edit: islamcinin biri ciyaklamaya baslamis ve o meshur cumleyi kurmus; "bu sucu butun muslumanlara mal edemezsiniz"

  illa kufur ettireceksiniz kendinize...

  islamci nedir, musluman nedir once onu anlatayim istersen;

  islamci: haberi duyar duymaz buraya gelip, tepki gosterecegi yerde aglayip "uhu uhu muslumanlara hakaret ediyler" diye zirlayan serefsizdir. cocuklar tarikat yurtlarinda yanarken ses etmeyen alcaklardir.
  cocuklara tecavuz edilirken; tecavuzculere ses cikarmayan, tecavuzcu tarikatlere arka cikan partiye oy veren orospu cocuklaridir.
  musluman ise islamin adini kirleten partiye oy vermeyen, kul hakki yiyen hirsiz-haydut takimina destek olmayan, vicdanli insandir.
  misal ben muslumanim, sizin gibi orospu cocugu degilim.
  siz gercek musluman olsaydiniz coktan o yurdu tasa tutmustunuz ama tecavuzcu sizden birisi olunca ancak kafanizi gotunuze sokup gormezden gelirsiniz.
 • tartışmasız bir biçimde fiziksel kastrasyona maruz bırakılması gereken mahluktur.

  cerrahi müdahale ile bu mahlukların penis, testis ve prostatını alıp erkekliğini sonlandır ve sonra bırak ne hali varsa görsün. o cinselliği kullanmayı bilmeyenin elinden alacaksın o fonksiyonu. devletin bunu yapması gerekir. böyleleri için hapis cezalarının hiçbir caydırıcı ve rehabilite edici etkisi yok. onu bilir onu söylerim hep.

  hatta idam bile tartışılabilir bu tarz vakalarda. yenilir yutulur cinsten bir olay değil çünkü.
 • 9 çocuğun birden rızası bile olsa bir şey farketmez! çocuklarda asla rıza aranmaz!!

  18 yaş altına hemen hiçbir hak verilmezken, sevişme hakkını veriyor kimi ahlaksızlar. iddialar doğruysa yıllarca hapiste çürüyecek yaratıktır. son yıllarda mahkemeler üst sınırdan yapıştırıyor cezayı, umarım tersi olmaz.
 • ulan insan utanir, o bile yok. gotunu kurtarmak icin cirpiniyor hala. "12 yasinda cocukla, kendi rizasiyla birlikte oldum" ne demek ulan?
 • en ağır cezayı almasını dilediğim sapık ve ruh hastası yaratıktır olaydaki sorumlu. o 9 çocuğun hayatlarını yaktı, ömürleri boyunca unutmayacakları bir yara açtı ruhlarında.
 • orrrrrrosppuu çocuğudur!
 • foseptik yine bildiğiniz gibi.
 • bu pislik süleymancılardan gına geldi. aladağ yangını dosyasında mağdur çocukların vekilliğini yapıyorum. bunların pisliklerini gördükçe midem daha da kalkıyor. hakim savcılar bu pislikleri destekliyor. kendimi parçalayacağım ama açıkça destekliyorlar. son duruşmada biz mağdur vekillerini defalarca dışarı atmakla tehdit ettiler. adalet bakanlığından birileri bunların cemaatindenmiş. cemaatleri batsın. bunlar fetöden bin beter. lanet pislikleri her yerde. hala insanlar çocuklarını bunlara emanet ediyor. uyarıyoruz yalvarıyoruz yine veriyorlar.
 • her gün tecavüz, cinayet, hırsızlık...
  din alet edilip bastırıldıkça boka batan bir millet.