• 9 cocugun birden rizasi mi varmis? cocuk istismarlarinda riza mi araniyor artik?

ne abazan, igrenc insanlarmis su islamcilar yahu...

edit: islamcinin biri ciyaklamaya baslamis ve o meshur cumleyi kurmus; "bu sucu butun muslumanlara mal edemezsiniz"

illa kufur ettireceksiniz kendinize...

islamci nedir, musluman nedir once onu anlatayim istersen;

islamci: haberi duyar duymaz buraya gelip, tepki gosterecegi yerde aglayip "uhu uhu muslumanlara hakaret ediyler" diye zirlayan serefsizdir. cocuklar tarikat yurtlarinda yanarken ses etmeyen alcaklardir.
    cocuklara tecavuz edilirken; tecavuzculere ses cikarmayan, tecavuzcu tarikatlere arka cikan partiye oy veren orospu cocuklaridir.
    musluman ise islamin adini kirleten partiye oy vermeyen, kul hakki yiyen hirsiz-haydut takimina destek olmayan, vicdanli insandir.
    misal ben muslumanim, sizin gibi orospu cocugu degilim.
    siz gercek musluman olsaydiniz coktan o yurdu tasa tutmustunuz ama tecavuzcu sizden birisi olunca ancak kafanizi gotunuze sokup gormezden gelirsiniz.
  • 9 çocuğun birden rızası bile olsa bir şey farketmez! çocuklarda asla rıza aranmaz!!

18 yaş altına hemen hiçbir hak verilmezken, sevişme hakkını veriyor kimi ahlaksızlar. iddialar doğruysa yıllarca hapiste çürüyecek yaratıktır. son yıllarda mahkemeler üst sınırdan yapıştırıyor cezayı, umarım tersi olmaz.
  • aileleri tebrik ediyoruz.

ne güzel müslümansınız siz öyle. aferin size. el kadar çocuklarınızı '' islamı '' benimseyen sapıkların arasına attınız. ne anlıyorsunuz kuran kurslarından, cemmaat evlerinden bilmiyorum. korku filmi gibi...

çocuklarınız çok güzel müslüman oldu sayenizde.

böyle ana-baba olmaz olsun. tecavüzcü yaratığa ne desek az zaten. kes penisini tık ağzına. bu kadar.

edit : gayette müslümanlara mal ederim. her bok bu yurtlarda müslümanım diyen pezevenklerin başının altından çıkıyor.
    ulan dingil, ayrıca orası madem '' cemaat evi ''.
    sence bu yapılan '' bir adamın tecavüzü mü '' yoksa '' müslüman bir adamın tecavüzü mü ''.
    moslomonloro mol otmoyon... peki.
  • sinirden kalp atışlarımı hızlandıran iğrenç olay. babası ölen bir öğrencim bu cemaatin yurdunda kalıyor. öğrencimle görüştüm ve dikkatli olmasını, bu tür cemaatlerin tehlikeli olduğunu anlattım ama "yok hocam iyi bir yer, sorun yok" dediği için daha da ileri gidemedim. pazartesi günü ilk iş olarak abisini arayıp görüşeceğim.

çevrenizdeki insanları uyarın, çocuklarımıza sahip çıkalım.
  • cemaatlerin bunca şerefsizliğini göre göre çocuklarını hala cemaatlere gönderen velilerde tecavüzcüler kadar suçludur. neden illa bir tane şeyhin arkasından gitmek zorundasınız?

birileri din adamlarını kullanarak tüm türk milletini dinden soğutma peşinde. o birilerini bulup tepki göstermek zor. ancak kullanılan şeyhlere dervişlere tepki göstermek lazım.
  • öncelikle küçüğün rızası beyanını hatırlayalım;

söz konusu yurt süleymancılar olarak bilinen tarikat'a aittir. tecavüzcü de çocukların din öğretmenidir.

detaylı bilgi için: (bkz: #72968324)
  • her gün tecavüz, cinayet, hırsızlık...
    din alet edilip bastırıldıkça boka batan bir millet.
  • çocukların bu durumu birilerine anlatamamış olmaları, bu kişinin sıradan bir hademe değil, yurdun gizli müdürü (imamı)olma ihtimalini akla getirir. böylesi karışık idari yapılanmalar tüm tarikatlarda bulunabilir. gene 9 çocuğun tacize uğramış olması, hademenin bunu yapan tek kişi olmadığı anlamına gelebilir
  • çocuklardan bazıları başka özel yurtlara aktarılmış. niye? yurt geçici olarak mühürlenmiş, niye? yaşananlar kafi değil mi?

bunun sebebi net bir şekilde akp'dir. özel kurumların yurt açması akp sayesindedir. memleketin evlatları cemaatlere, tarikatlere peşkeş çekilmiştir. ve bu böyle devam edecektir. ileride haberimiz bile olmayacaktır.
  • şimdi burda süleymancı yapılanmayı tahlil etmek lazım. bu sübyancı şerefsiz de muhtemelen bu yurtlarda yetişmiş ve kendi çocukluğundada bu tarz bir sömürüye maruz kalmış olabilir. yaşananları normalmiş gibi anlatması bunu gösteriyor. bu demektir ki uzun yıllardır devam eden bir istismar zinciri var.

boston'da 2000 lerin başında patlayan olay gibi . bostan da yıllarca göz ardı edilen ve araştırılmayan bir olaylar sarmalının araştırılmaya başlanmasıyla ortaya çıkan korkunç bir gerçek gibi

katolik papazlar kiliseye din eğitimi almaya gelen özellikle fakir babasız korumasız çocuklara uzun yıllar boyunca cinsel istismar uygulamış. öncelikle katolik kilisesi olayları örtbas etmiş. polis üstünü kapatmış. basında boston halkının huzuru kaçmasın diye olayın haber bile yapmaktan kaçınmış. tabiki bu olayda birçok çocuğun bu kötülüğe maruz kalmasına sebep olmuş. hemde en olmaması gereken yerde. işte bizim ülkemizdede benzer bir durum var . ama mücadele edecek namuslu kurumlar yok.

süleymancılar çocukları çok küçük yaşlarda yurtlarına alıyorlar. zaten olmayan eğitim sistemi ve halkın dini yanlış bilmesinden kaynaklanan sebeplerden aileler mecbur kalarak ya da kendi istekleriyle bu cahil cühedaya çocuklarını teslim ediyor. devletin küçük yaştaki çocukların cemaat yurtlarına veya kuran kurslarına yatılı gitmesini yasaklaması lazım. eğer demez ise biz bu haberleri çok duyacağız . bu süleymancılar esnaftan dilenerek çok büyük paralar toplamakta ve topladıkları ciddi yardımlara rağmen yurdlarda kalan çocukları hizmetli gibi kullanmaktadır. aladağdaki yanan kızlarımıza rağmen devlet süleymancı yurtlarını ve benzer kuran kurslarını denetlemiyor. süleymancıların itikadi bozukluklarına bile daha değinmiyorum. islamla uzaktan yakından ilgisi yoktur bunların. her sene kurban bayramlarında mezbahaneye çevirdikleri yurtlardan milyonlarca tl kar etmelerine rağmen aladağda yangın tedbiri almayan bir oluşumdan bahsediyorum.
hesabın var mı? giriş yap