şükela:  tümü | bugün
 • at gözlüğüyle dünyaya bakmayı dayatma alışkanlığından yapılan gayri ihtiyari bir alay.
  cemaat ve zekaya hakaret detayıyla ilgili anektodu olan bir yazı linki ekleyeceğim ama yazı uzun ve ve anektodu çok kısa değer mi bilemedim.

  http://www.hurfikirler.com/…rina-sahitlik-etmek.php
 • ergenekon'a zamanında "atatürkçüleri içeri atıyorlar" deyip şimdi akp gitsin diye zekeriya öz'ü kahraman ilan eden, her iki davanın da savcısının aynı olduğunun bile farkında olmayan elitist cahilleri de alay edilen grubun içine koyabiliriz.
 • "ediyoruz lan! ne olacak?" deseler, cevabımızın olmadığı alay etmedir. ki durum budur. artık, bu lafların bir etkisi yoktur. bu gibi durumlar için, yeni, daha oturtucu, eskisinden 1000 kat güçlü laflar bulunmalıdır. madem zekamızla alay ediliyor, o zaman gösterin üstün zekanızı demek istemekteyim.
 • özellikle ekrem dumanlı'nın konuşmaları ve yazılarında çok sık rastlanan durum. geçen bir televizyon programında şöyle bir şey söylemişti: "madem bu operasyon bir darbe, darbeyi yapanlar nasıl başka yerlere atanıyorlar."

  bir de şey var mesela, fethullah gülen beddua ettiğinde, bu beddua değil mübahele, yarası olan gocunur hede hödö demişlerdi. aynı cemaatin mensupları rte'nin içi boş alim müsveddesi lafı karşısında hocaefendi'ye hakaret ediyorlar demeleri.
 • seçilmiş hükümeti indirmek, yok etmek için yıllarca sinsice çalışırken izandan, insaftan hiç bahsetmezken akpartinin cemaate karşı kendini koruma girişimi cemaat tarafından insaf, akıl ve izan sınırlarını zorluyor şeklinde yorumlamasıyla ortaya çıkıyor. he cemaat sen millete her şeyi yapayı kendine hak görecen milletin sana bir şey yapmasına sıra gelende vay anam olur mu oyle şey!

  yahudilerle ilgili bir sözün cemaate ne kadar uyduğuyla ilgili bir söz;

  (bkz: bir türk öldür ve dinlen)
 • aynı alayı akp'de yapıyor ama onlar kılıfını buldu. "kandırıldık, onları yanlış tanımışız :(" dediler.

  cemaatin tabi her gün 3 yerde miting yapıp fikirlerini söyleme şansı olmadığı için onlardan böyle çıkışlar göremedik. bence bir taraf ne kadar kaypaksa öteki tarafta eşit derecede kaypak. bu yüzden ikisi de gitmeli.
 • en kıl olduğum durumlardan bir tanesi. bir tane adam çıkıyor. fatih üniversitesinde hocaymış. fuat avni'nin, haramzadeler'in, gülen cemaatiyle ne alakası var deyip duru. sadece o da değil tanıdığım bütün cemaatçiler söz konusu twitter şeylerinin tapelerin bilmem nelerin hiçbirinin gülen cemaatiyle alakası yok diyor. yav he he deyip geçiyorum ben de.
 • zaten aptal olan türk insanının hak ettiğini düşündüğüm durumdur.
 • cemaatin kalemleri darbe akşamı baya bir hakaret ettiler milletin zekasıyla. özellikle emre uslu'yu takip ettim de milletin sokaklara çıkmaması için baya bir yırtındı. sakın sokağa çıkmayın kardeş kanı akmasın deyip durdu. insanların zekasına hakaret ettiği kısmıysa her twitin sonuna büyük harflerle darbe kötüdür yazması. darbenin gerçekleşmediğini anlayınca da ben zaten ilk twitimden beri darbenin kötü olduğunu söylemiştim minvalinde yazılar yazması.

  bu kadar hakaret edilmez insan zekasıyla.her twitin sonuna darbe kötüdür yazmak ne demek ya. ahahaha