şükela:  tümü | bugün
  • yer ayasofya. dini bütün müslüman kardeşlerimiz recep tayyip erdoğan’ın ayasofya’ya giriş yaptığını görünce hemen kameralara sarılıyor. gün geçmiyor ki mümin kardeşlerimiz bizleri şaşırtmasın, bizzat peygamber giriş yapsa böyle tepki vermezlerdi herhalde.

https://twitter.com/…tatus/1345347066734768129?s=21

edit: arkadaşlar özel mesajla da küfürleriyle uyaranlar da dahil olmak üzere haklısınız, namazın bozulması durumu yok. kendilerinden de özür diliyorum, bir diger konu ise görüntülerden rahatsız olmak icin de namazın bozulmasına gerek yok.
  • namaz kılmıyorlar o esnada, hoca bir şeyler okurken oturuyorlar. cahil cahil başlıklar açmayın.

edit. siz ergen misiniz yoksa troll mü? yok alttaki ifşalamış falan. oturma eylemini yazmadığım için düzelttim sadece. alttaki ergen üstte görünmek için sadece nokta koyup girdi yazdı. ardından aklınca bana laf sokmak için düzeltti. niye? üstte görünecek ya. kafayı yemişsiniz favori almak için. sizin gibi ergen olsam, o nokta girdisini ss alırdım ama manasız şeyler.
  • --- alıntı ---
    namaz kılmıyorlar o esnada, hocanın okuduğunu dinliyorlar.
    --- alıntı ---

şeklinde savunulan durum. tamam da hocanın o sırada okuduğu allah' ın kelamı değil mi? tayyip erdoğan' ın camiye gelmesi allah' ın kelamından daha mı önemli!?

edit: anında değiştirmiş yazdığını. gerçi o da aynı anlama geliyor. hocanın okuduğu "bir şeyler" de allah' ın kelamı sonuçta. allah' ın kelamı da "bir şeyler" olmuş söz konusu tayyip erdoğan olunca. iyi tanıyın, bunlar "müslüman" adamlar!!!
  • bunun yetkilerini görse, tanrı bile türkiye'ye cb olmak ister.
  • namazlarını bozduklarının nereden anlaşıldığını merak ettiğim, götten uydurma bir tespit. adamlar oturuyor normal.
  • namaz kılan göremediğim video.
  • namazı bilmediğinizi bu kadar belli etmeyin. hoca dua okuyor. cemaat ise oturmuş dinliyor. namaz falan kılındığı yok.
  • bu başlığa bkz vermeyi planladığım yazar başlığı:

(bkz: malın önde gideniyim demenin farklı yolları)
  • hangi namaz dostum?
    sırasıyla: vaaz, ezan, cuma sünneti, hutbe, cuma farzı.
    bırak namazı hutbeyi, ezan saati bile değil, vaaz esnasında geliyor.
    hayatında hiç cumaya gitmeden twit atarsan, başlık açarsan olacağı bu.
    desen ki, sen orada olsaydın o esnada kalkar mıydın? şahsı için değil ama cb makamı için şöyle bir kıçımı kaldırabilirdim. seversin sevmezsin ama neticede ülkenin cb.
    t: kılınmayan namazın bozulmasıdır.