şükela:  tümü | bugün
 • akp eski istanbul milletvekilinin, ahmet hakan'ın bu yazısına dayanarak dönemin başbakanı tayyip erdoğan'a yönelttiği soru önergesinde geçen, dönemin akp'li bir bakanı tarafından kullanıldığı iddia edilen cümledir.

  akp'li, akp'li başbakana, cemaatin adliye ve emniyete sızması hususunda soru soruyor, hem de akp'li bir bakanın ifadesine dayanarak.

  tarih: 02.04.2007

  2013 sonunda anladınız he meseleyi? yani siz ya gerizekalı birer gorilsiniz ya da kendinizi kurtarmaya çalışıyorsunuz.

  (bkz: kahpe içerden olunca kapı kilit tutmaz oğul)
 • ya 6 yilda dunyanin yarisini ele gecirirmis feto istese. baya ulkeyi altin tepside sunmuslar. ayakkabi kutularıyla ses kayitlariyla kalmislardi, iyi yine. himbil bir teror orgutuymus.

  yargiya bu kadar sizdiktan sonra hayir bekleme zaten.
 • adamlara devletin içine sızmışlar dendiğinde buna kargalar güler diyordu dönemin adalet bakanı, gevrek gevrek gülerek... şimdi kılcal damarlarımıza kadar sızmış diyen yine aynı adamlar. biz devleti cemaate teslim ettiniz dediğimizde "cemaatse cemaat onlar da bu vatanın evladı" diyen yine bu adamlardı. şimdi onların bu vatan evlatlarının bir kısmı terörist olarak yargılanıyor, bir kısmı firari, bir kısmı pişmanlık yasasından yararlanıyor tanık oldular. bakarsanız hepsinin geçmişte buluştuğu nokta akp ama yerseniz tüm muhalefet ve bunlara karşı olan herkes fetöcü. hadi ordan be!!!